Mana personīgā pieredze ar Thermomix TM6 kā trīs bērnu mammai

Mana personīgā pieredze ar Thermomix TM6 kā trīs bērnu mammai

26. May 00:00 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Pirms dažiem gadiem es biju tā mamma, kas nekad negribēja pavadīt laiku virtuvē. Trīs bērnu māmiņas ikdiena ir pietiekami aizņemta, un manas gatavošanas prasmes aprobežojās ar visvienkāršākajiem ēdieniem – makaronu vārīšana un sviestmaizes. Es domāju, ka gatavošana ir laikietilpīga un sarežģīta, līdz manā dzīvē ienāca Thermomix TM6.

Viss sākās vienā pavisam parastā dienā, kad mana draudzene ieteica man pamēģināt šo ierīci. Viņa bija pilna entuziasma par to, cik viegli ir pagatavot garšīgus un veselīgus ēdienus. Sākumā biju skeptiska – vai tiešām viena ierīce spēs mainīt manu attieksmi pret gatavošanu? Tomēr nolēmu dot tai iespēju.

Jau pirmajā dienā, kad izpakoju Thermomix TM6 un sāku iepazīt tās funkcijas, es biju patīkami pārsteigta. Ierīce bija ļoti intuitīva, un lielais skārienekrāns piedāvāja skaidras instrukcijas katram solim. Es nolēmu sākt ar vienkāršu zupu – burkānu un ingvera zupu, ko es parasti nepūlētos gatavot. TM6 man palīdzēja ar visu – no sastāvdaļu smalcināšanas līdz gala rezultātam. Un tas bija tik garšīgi!

Turpmākās nedēļas es eksperimentēju ar dažādiem ēdieniem – gan saldo, gan sāļo. Bērni bija sajūsmā par jauniem gardumiem, un mans vīrs bija pārsteigts par manu pēkšņo aizraušanos ar gatavošanu. Thermomix TM6 spēja ne tikai sagatavot ēdienus ātri, bet arī atbrīvot mani no rūpēm par pareizo temperatūru un gatavošanas laiku. Viss notika automātiski, un es varēju veltīt vairāk laika saviem bērniem.

Viens no maniem mīļākajiem ēdieniem, ko es tagad regulāri gatavoju, ir mājās gatavots humuss. Iepriekš es nekad nebūtu domājusi, ka to varu pagatavot pati, bet ar TM6 tas ir neticami viegli. Pievienojot nedaudz garšvielu un svaigu citronu sulu, es varu sagatavot gardu un veselīgu uzkodu visai ģimenei dažu minūšu laikā.

Thermomix TM6 arī palīdzēja man uzlabot mūsu ģimenes uztura paradumus. Tagad mēs ēdam vairāk svaigu dārzeņu un mazāk pārstrādātu produktu. Es pat esmu iemācījusies gatavot veselīgas desertus, piemēram, augļu sorbetus un bezglutēna kūkas, kas patīk ne tikai maniem bērniem, bet arī man pašai.

Galu galā, Thermomix TM6 ne tikai mainīja manu attieksmi pret gatavošanu, bet arī kļuva par neaizstājamu palīgu mūsu ģimenes ikdienā. Tagad gatavošana ir kļuvusi par manu aizraušanos, un es ar prieku eksperimentēju ar jaunām receptēm. Tā ir bijusi neticama pārvērtība, un es esmu pateicīga, ka devu sev iespēju izmēģināt šo brīnišķīgo ierīci.