Māmiņu Klubs testē: Kā atgūt skaistus matus pēc bērniņa piedzimšanas

04. Nov 2022, 00:00 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Nereti jaunās māmiņas drīz pēc mazuļa piedzimšanas piedzīvo pastiprinātu matu izkrišanu. Šāda problēma piemeklējusi arī māmiņu Lauru, tāpēc, ņemot vērā, ka problēma pati no sevis nepāries, kopīgi meklēsim risinājumus!

Nereti sievietes tieši pēc dzemdībām ir pakļautas matu izkrišanas riskam. Māmiņa Laura ir gatava piedalīties eksperimentā, lai atgūtu savu kuplo matu rotu, izmantojot diagnostiku un kompleksu pieeju matu kopšanai.

Kad bērniņam bija apritējuši 6 mēneši, Laura piefiksēja, ka viņai pastiprināti sākuši izkrist mati. Lai arī meitiņai nu jau ir gadiņš, mati aizvien turpina izkrist.

Veicot galvas ādas un matu diagnostiku, tiek secināts, ka Lauras mati vietām ir novājināti, kas arī sekmē matu izkrišanu. Lai gan jaunās māmiņas galvas āda ir samērā tīra, vietām izveidojušies matu nosprostojumi. Tos visbiežāk veicina nepareiza matu kopšana, piemēram, sauso šampūnu lietošana vai arī šampūni ar sliktu sastāvu. Matu diagnostikas speciāliste Daniela Klinta arī secina, ka Lauras mati ir salūzuši: “Lai arī mati izskatās piepildīti, matu gali ir neveselīgi, tie ir sausāki.”

Pēc diagnostikas atbilstoši Laurai tiek izvēlēts dziļi attīrošs šampūns, kas lieliski attīra arī matu aizsprostojumus. Šampūna sastāvā ir arī aminoskābes, kas palīdzēs stiprināt matus un veicinās to augšanu. Jāuzsver, ka dziļi attīrošo šampūnu jālieto ne biežāk kā 2 reizes nedēļā, tāpēc ikdienas lietošanai tiek piemeklēts dziļi mitrinošs šampūns, kas palīdzēs ne tikai matus mitrināt, bet arī tos piepildīt. “Intensīvākai kopšanai Laurai būs jālieto ampulas, kas paredzētas pret matu izkrišanu, matus stiprinās, kā arī veicinās to augšanu,” skaidro matu diagnostikas speciāliste Daniela Klinta.

Ņemot vērā, ka matu kopšanai jābūt kompleksai, Laurai papildus būs jālieto arī uztura bagātinātājs ar augstu kolagēna un hialuronskābes saturu, kas palīdzēs kopt matus un rūpēties par to skaistumu.

 

Sekosim līdzi un vērosim, kā jaunajai māmiņai Laurai izdodas atgūt savu skaisto matu rotu!