Māmiņu Klubs testē: Galvas ādas un matu kopšanas līdzekļi

16. Dec 2021, 00:00 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Pirms mēneša jaunajai māmiņai Lanai tika veikta galvas ādas un matu diagnostika, tās laikā secinot, ka sievietei ir taukaina galvas āda, kā arī pastiprināta matu izkrišana. Speciāliste ieteica mājas apstākļos lietot divu veidu šampūnus, kā arī ampulas. Laiks novērtēt terapijas rezultātu!

Izmazgājot Lanas matus un tos izžāvējot, galvas ādas un matu kopšanas speciāliste, triholoģe Anita Mētra secina, ka, ķemmējot matus, ķemmē praktiski nav matu, kas liecina par ļoti labu progresu. Vienlaikus, ņemot vērā, ka Lanai bija pastiprināta matu izkrišana, ieteicams līdzekļus turpināt lietot 3 – 4 mēnešu garumā.

Jaunā māmiņa Lana norāda, ka līdz ar produktu lietošanu būtiski samazinājās matu izkrišana, kā arī nepieciešamība mazgāt matus ir daudz retāka. “Matus tagad mazgāju reizi trīs dienās, kas ļoti atvieglo ikdienu, jo esmu mājās ar mazu bērnu. Matu kopšana ar šiem līdzekļiem kļuvusi par ikdienu, vakara rituālu, kad nesteidzīgi varu veltīt laiku tikai sev, atpūšoties no aktīvās dienas,” ar savu pieredzi dalās Lana.

Ja pirms mēneša Lanas galvas āda bija diezgan netīra, ieteiktie līdzekļi ir uzlabojuši galvas ādas kvalitāti, līdz ar to jaunajai māmiņai vairs nav nepieciešamības matus mazgāt tik bieži kā iepriekš.