Kristīne Lindenblate: Mīlēta sieviete var gāzt kalnus

Kristīne Lindenblate: Mīlēta sieviete var gāzt kalnus

07. Jun 2021, 00:00 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Pandēmija ietekmējusi ikviena cilvēka līdzšinējos ikdienas paradumus un, kā atzīst skaistumkonkursu organizētāja Kristīne Lindenblate, arī viņai šis periods nesis izmaiņas līdzšinējā dzīvē. Tā vietā, lai gaustos par ierobežojumiem, Kristīne tver mirkli un, kā saka pati, ir kļuvusi daudz aktīvāka.

Kristīnei vienmēr svarīga bijusi komunikācija, tuvība ar cilvēkiem, tāpēc šis laiks viņai licis būtiski mainīt savus komunikācijas paradumus, pieņemot esošos spēles noteikumus. “Tie, kuri nespēlē pēc spēles noteikumiem, ir zaudētāji. Es nekad nebūtu iedomājusies, ka skaistumkonkursi notiks online, bet notiek! Esmu atradusi fantastisku risinājumu, un tas strādā daudz aktīvāk, vairāk popularizējot personības,” par pārmaiņām stāsta Kristīne, piebilstot, ka ir laimīga. Kristīne Lindenblate: “Esmu kļuvusi aktīva, man gribas visu darīt! Laikam tas, ka esi ierobežots un nekur nevari iet, tikties ar cilvēkiem, man dod enerģiju, jo gribu izmēģināt visu, ko spēj mans ķermenis. Es to visu gribu!”

Izmaiņas arī personīgajā dzīvē

Izmaiņas skārušas ne tikai Kristīnes profesionālo, bet arī personīgo dzīvi, jo pēc ilgas kopdzīves ar vīru nolēmuši iet katrs savu ceļu. Kristīne stāsta, ka sākotnēji bijis apmulsums par to, kā turpmāk dzīvot, jo ar vīru kopā nodzīvoti 22 gadi, taču, paskatoties uz dzīvi savādāk, radusies enerģija un vēlme dzīvot citādāk nekā līdz šim.

“Kopš izmaiņu brīža man parādījās enerģija un vēlme visu pamēģināt, jo gadi skrien un saproti, ka tik daudz vēl kas jāizmēģina, bet es sēžu kā veca beka, kas neattīstās un neko nedara,” tā viņa. Kristīne sapratusi, ka dzīve ir viena, un tā ir jābauda. “Ir jādzīvo skaisti! Skaistums rodas ne jau tad, kad parādi, cik bagāti tu dzīvo un kas tev pieder, jo tajā nav nekādas vērtības. Vērtība ir tas, ko tu dari, ko tu elpo,” ir pārliecināta Kristīne Lindenblate.

SKATIES VISU SARUNU ŠEIT

Neuzspiest savu viedokli

Tiesa, savu dzīves pieredzi un padomus Kristīne cenšas neuzspiest savam dēlam, kurš šogad absolvē 12.klasi, jo viņa ir pārliecināta, ka katrs cilvēks ir savādāks. “Tas, ka mums piedzimst bērni, nenozīmē to, ka viņi ir tādi paši kā mēs, domā kā mēs un grib darīt to, ko darām mēs,” uzsver Kristīne, atgādinot, ka bērns neesi tu, bērns ir viņš pats. Neskatoties uz šo pārliecību, protams, dažkārt viņai tomēr ir nācies pieķert sevi pie domas, ka vēlas tomēr bērnam uzspiest savu viedokli, savu redzējumu par to, kā būtu labāk, taču viņa vēlreiz atgādina, ka katram pašam ir jāuzkāpj uz saviem grābekļiem.

Mīlēta sieviete var gāzt kalnus

Kristīne zināma kā skaistumkonkursu organizētāja, taču arī šajā jomā viņa nedomā apstāties, sperot soli uz priekšu. Šogad viņa atjaunojusi konkursu “Mini Miss”, savukārt pirms pieciem gadiem noorganizējusi pirmo konkursu “+ size” sievietēm.

Atceroties šī konkursa pirmsākumus, viņa saka, ka pirmajā gadā pieteicies ļoti mazs skaits dalībnieču, jo konkurss bijis jauns, līdz ar to arī maza izpratne par to, kas tas ir. Turpmākajos gados konkurss tikai attīstījies. “Es sāku vairāk iepazīt šīs meitenes un saprotu, ka tas ir pavisam cits konkurss. Tur ir citas emocijas, cita sevis prezentēšana, dalībnieces ir aktīvākas un komunikablākas,” par “+ size” konkursiem stāsta Kristīne, sakot, ka šajos konkursos, atšķirībā no ierastajiem skaistumkonkursiem, kuros dalībniecēm šķiet, ka viņām viss pienākas, nepastāv standartu.

Kristīnes teiktais par "+ size" konkursa dalībniecēm lieliski saskan arī ar vērtībām, kurām, viņasprāt, būtu jāpiemīt ikvienai sievietei - būt sievišķīgai un mīlētai, jo mīlēta sieviete var gāzt kalnus.

SKATIES VISU SARUNU ŠEIT