KONKURSS: Sagaidi 2019.gadu kopā ar Māmiņu Klubu. Ideja 3.decembrim!

KONKURSS: Sagaidi 2019.gadu kopā ar Māmiņu Klubu. Ideja 3.decembrim!

03. Dec 2018, 00:00 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Mums ģimenē patīk lasīt pasakas. Un, jo tuvāk nāk Ziemassvētki, jo biežāk izvēlamies stāstus, kuros galvenā darbība norisinās ziemā, kuros darbojas rūķi, Ziemassvētku vecītis un... neizpaliek dāvanas. 

Dažkārt, līdztekus jau zināmām pasakām, piemēram, Kraukšķītim, Sidraba eglei vai Riekstkodim, mēs izdomājam savas pasakas, kur galvenās lomas uzņemamies mēs paši - lielie un mazie ģimenes locekļi. Jautrība tad ir garantēta, un uzmanība pasakas lasīšanas laikā ir divtik liela, jo darbojamies jau vien mēs paši!

3.decembra uzdevums

Kopā ar bērniem padariet pasakas lasīšanas brīdi maģisku - izdomājiet pasaku paši. Varbūt tajā darbosies ar īpašām spējām apveltīti rūķi, varbūt jūs paši nokļūsiet ziemas pasakā? Tas lai paliek jūsu pašu ziņā!

TEPAT KOMENTĀROS PASTĀSTI, KAS IR JŪSU PAŠU SACERĒTĀS ZIEMASSVĒTKU PASAKAS GALVENIE VAROŅI?

Laika atskaite līdz 2019.gadam ir sākusies - līdz Jaunajam gadam atlicis vairs tikai mēnesis. Bet, kamēr vēl gads nav galā un Tev ir iespēja pagūt realizēt savas šī gada apņemšanās, aicinām Tevi ik dienu ieskatīties Māmiņu Kluba portālā vai arī Facebook lapā, lai smeltos idejas, kā padarīt Jaunā gada gaidīšanas laiku vēl īpašāku.

Un kas gan būtu ziema, decembris un svētki bez saldumiem, ne? Tāpēc aicinām ik dienu tepat komentāros vai arī Facebook pievienot komentārus vai arī bildes, kas parāda, kā Tu gatavojies Jaunajam gadam!

GAIDĪSIM JAUNO GADU KOPĀ!

Ik piektdienu  līdz pat gada beigām starp aktīvākajiem dalībniekiem izlozēsim vienu laimīgo, kam dāvināsim

komplektu ar gardo RED šokolādi!

Pirmās balvas ieguvēju paziņosim jau 7.decembrī!

Uztraucies, ka šokolāde nozīmē liekas kalorijas? Mieru, tikai mieru! Ar RED bauda vairs nerada vainas sajūtu, jo RED ir pirmā pasaulē šokolāde ar tik zemu kaloriju saturu. Tā ir unikāla, tapusi tepat Jelgavā un izpelnījusies atzinību ne tikai Latvijā, bet arī aiz mūsu valsts robežām.

RED šokolāde, kas radīta kā Francijas un Šveices labāko šokolatjē meistaru kopdarbs, ir ne tikai ar samazinātu kaloriju daudzumu, bet arī bez pievienota cukura. Tajā pašā laikā tā saglabā šokolādes lieliskās garšas īpašības! Šokolādes sastāvā ir tikai dabīgi saldinātāji, rūpīgi izvēlēts kakao un kakao sviests no Kotdivuāras, un augstākās kvalitātes piens no Vācijas. Unikālas un īpaši pielāgotas tehnoloģijas, kā arī mūsu speciālistu meistarība, ļauj RED šokolādei sasniegt ideālas garšas virsotnes. RED - neparasti garšīga šokolāde, kas maigi kūst mutē.

www.chocolette.com

Madaras mamma Madaras mamma 04. Dec 2018, 17:55

Mūsu pasakās daudz darbojas mūsu pašu suņuki-Rodžers un Tia, kuri tad nu dodas piedzīvojumos, meklējos savu mīļo bumbiņu, satiekot ceļā dažādus citus tēlus-kaimiņu puiku, zaķēnu, kukulīti u.c.

Iveria Iveria 04. Dec 2018, 12:01

Mums vēl nav aktuāla tāda pasaku lasīšana un domāšana, bet drīz vien noteikti saksim to darīt. Un mūsu ģimenē liels stāstnieks ir tētis, kurš jau šobrīd ir izdomājis, kuras grāmatas bērnam tiks lasītas, bet arī bez grāmatām viņš lieliski varētu iztikt. Smieklīgi, bet man šķiet, ka dažādas pašdarinātās pasakas būs saistītas ar paša tēta piedzīvoto bērnībā, kur viņš pats būs galvenais varonis, jo arī es jau zinu visus viņas bērnības piedzīvojumus no galvas.

lauvinja lauvinja 03. Dec 2018, 15:35

Ziemassvētku pasaku galvenie varoņi ir mājdzīvnieki kaķis Muris un sunītis Reksis, apspēlējot dažādas situācijas un notikumus.

Runner Runner 03. Dec 2018, 15:26

Parasti mūsu pašsacerētajās pasakās galvenie varoņi ir dažādi dzīvnieki, kas kopīgi risina kādas globālas problēmas un dzīvo saticīgi savā starpā 😀

nosiguldas nosiguldas 03. Dec 2018, 15:20

Mūsu ģimenē galvenais pasaku varonis ir meža rūķītis. Kad esmu ļoti nogurusi rūķītis gan cep pankūkas, gan gatavojas ziemassvētkiem un organizē tējas pēcpusdienas saviem draugiem.

filologe filologe 03. Dec 2018, 13:23

Mūsu ģimenē lielais pasaku stāstnieks ir tētis. Pirms pāris dienām viņš meitiņai stāstīja Ziemassvētku pasaku, kurā galvenais tēls bija mūsu meitiņa Beatrise, kas ļoti gaidīja Ziemassvētkus un dāvanas, Ziemassvētku vecītis bija pats tētis, viņa mazie palīgi mūsu četrkājainie draugi. Suņi - Badijs un Ralfs bija ziemeļbrieži, savukārt kaķi - Leo un Pūciņš čaklie rūķīši. Mūsu tētim izdodas lieliski stāstīt pasakas, izmantojot dažādas balsis. Tā kā meitiņa vēl ir maziņa daudz no stāstītā vēl nesaprot, bet smejas līdzi, vēlāk būs abiem vēl daudz interesantāk 😀

Mamm.mamm Mamm.mamm 03. Dec 2018, 10:40

Mēs pasakas bērnam nelasam. Grāmatiņas lasam pec bildītēm, kopā ar bērnu, vienlaikus mācot arvien jaunus vārdiņus.
Ja sacerētu Ziemassvētku pasaku, tad tās galvenie varoņi noteikti būtu tēli no multenītes "Bings", kas bērnam šobrīd ļoti patīk. Droši vien Bings kaut ko sastrādātu kopā ar saviem draudziņiem - Koko, Čārliju, Sullu un Pando - un Flops palīdzētu situāciju atrisināt. 😀 Apmēram tā.