Kļūsti par Māmiņu Kluba blogeri un tiec pie balvām un citiem labumiem!

Kļūsti par Māmiņu Kluba blogeri un tiec pie balvām un citiem labumiem!

15. Sep 00:00 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Māmiņu Klubs ir kā liela ģimene, kura nebūtu iedomājama bez jums, kuras ikdienā ir kopā ar mums, gan sekojot līdzi mums sociālajos tīklos, gan apmeklējot vecāku skolas kursus, lasot rakstus portālā, ik svētdienu skatoties Māmiņu Kluba TV raidījumu vai arī piedaloties mūsu organizētajos pasākumos.

Māmiņu Kluba mērķis ir atbalstīt, iedvesmot, izglītot un būt blakus jums svarīgos dzīves notikumos, kā arī būt kā tiltam starp mammām, tētiem un ģimenēm, apkopojot dažādas pieredzes un raisot diskusijas.

Šī iemesla dēļ mēs aicinām mammas un arī tētus kļūt par Māmiņu Kluba blogeriem, lai dalītos ar savu pieredzi par bērniņa plānošanu, gaidību laiku, dzemdībām, mazuļa attīstību, dārziņa un skolas gaitām.

Tev noteikti ir savs viedoklis, Tu vēlies sniegt savu skatījumu par lietām un notikumiem, tāpēc pievienojies Māmiņu Kluba blogeru pulkam!

Māmiņu Kluba pastāvīgos un aktīvos blogerus sagaida priekšrocības – pirmajiem ekskluzīvi uzzināt par iespējām testēt dažādus produktus, uzzināt par Māmiņu Kluba organizētajiem pasākumiem, kā arī gada beigās mūsu aktīvākos blogerus sagaida dāvanas!

Kā kļūt par blogeri?

  1. Pieslēdzies Māmiņu Klubam;
  2.  klikšķini uz podziņas "Iesūti Rakstu";
  3. izvēlies savam rakstam atbilstošo kategoriju un atslēgvārdus;
  4. priecāsimies, ja pievienosi arī bloga galveno attēlu;
  5. un... raksti! 
  6. Kad raksts gatavs, spied uz "Saglabāt Rakstu"

Un tas arī viss! Jau pēc īsa brīža Tavs stāsts būs redzams Māmiņu Kluba portālā! 

Mēs priecāsimies Tevi redzēt mūsu blogeru rindās, tāpēc kļūsti par vienu no mums!