Influencere Laura Saulīte: Grūtniecība nebija man

09. Nov 2021, 00:00 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Žurnāliste, raidījuma "Generation Famous" veidotāja un grāmatas "Priekā, par s*dīgu dzīvi!" autore Laura Saulīte, viesojoties Rūtas Dvinskas vadītajā raidījumā "Māmiņu klubs", atklāti dalījās savā pieredzē par grūtniecības laikā piedzīvoto.

Viņa pirmo reizi par māmiņu kļuva pavisam nesen - šogad: "Es nezinu, vai drīkst tā teikt, bet grūtniecība nebija priekš manis. Tas man bija ļoti liels pārbaudījums. Man vienmēr bija šķitis, ka izbaudīšu grūtniecību un pēc tam sāksies tas grūtais, jo visi sabiedē, ka būs negulētas naktis, pamperu maiņas... jāatzīst, ka es šobrīd savā jaunajā lomā jūtos daudz, daudz labāk, un es izbaudu daudz vairāk. Man "divi vienā" stāvoklis bija pārsteidzoši grūts."

Pirmie grūtniecības mēneši bijuši grūti, jo Saulīti mocījusi toksikoze jeb nelabums, savukārt pēdējā mēnesī ar lielo punci bijis grūti izkāpt no gultas: "Labi, ka man ir vīrs, kas sašņorēja zābakus. Es domāju - ārprāts, ir arī sievietes, kurām jādara šis viss vienām, un ir arī tādas, kurām vīri strādā citviet un nevar būt kopā ar viņām ikdienā. Ja man tā būtu, es droši vien jau sen būtu padevusies, iekritusi dīvānā treniņbiksēs un jūs mani neredzētu ne sociālajos tīklos, ne kur citur."

Viena lieta, ko Laura iesaka arī citām māmiņām, ir vispirms parūpēties par sevi, lai pēc tam varētu labāk rūpēties par bērniņu: "Mūsu mājās darbojas lidmašīnas princips - vispirms uzliekam skābekļa masku sev, un tikai tad domājam par tiem, kas sēž mums blakus." Zemāks skaties 1188 Play video, kurā žurnāliste stāsta par savu pirmo grūtniecību!