Homeopātijā, izvēloties ārstējošus preparātus, ņem vērā ne tikai fiziskos, bet arī mentālos simptomus

21. Oct 00:00 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Laikā, kad ar katru dienu kļūst aizvien aukstāks, aizvien biežāk saaukstējas gan mazie, gan lielie, vairāk aizdomājamies par imunitāti. Vai tiešām var būt situācijas, kad tā ir gluži kā iesnaudusies, nespējot reaģēt uz uzbrūkošajiem vīrusiem?

Homeopāts Dr. Pāvels Naumovs skaidro, ka homeopātijā, piemeklējot atbilstošākos preparātus, tiek ņemti vērā gan fiziskie, gan arī mentālie simptomi un emocijas. “Viss spektrs kopā dod informāciju par nepieciešamo preparātu, kas var izkustināt dzīvības spēkus un ļauj tiek labāk reaģēt,” skaidro viņš, sakot, ka dažkārt imunitāte neatbild, organisms snauž, tāpēc vīrusi turpina darīt savu slikto darbu.

Lai to vērstu par labu, Pāvels Naumovs iesaka divus preparātus. Viens no tiem ir sērs, kas ir imunitātes stimulētājs, bet otrs preparāts – vinpocentīns

Runājot par imunitātes stimulētāja lietošanu, homeopāts norāda, ka to nedrīkst lietot, ja temperatūra pārsniedza 37,8. “Šis preparāts stimulē dzīvības spēku, imunitāti, tāpēc šādā gadījumā temperatūra var pat paaugstināties. Kad ķermeņa temperatūra ir zemāka, bērnam ir klepus, iesnas, lēna reakcija, tad šo preparātu var lietot līdz pat 6 reizēm dienā,” saka ārsts.

 

Zāļu nepamatota lietošana ir kaitīga veselībai. Pirms zāļu lietošanas konsultēties ar ārstu vai farmaceitu.