Hansplast plāksteri

29. Oct 2021, 09:59 Zane Tiltiņa Zane Tiltiņa

Esmu māmiņa burvīgiem dvīņu puišiem, kuri piedzima ar akūta ķeizara palīdzību. Protams, pēc ķeizara ir arī rēta. Rēta pati par sevi sadzija ļoti ātri un ap 5. pēcdzemdību nedēļu arī krevelīte nonāca, diegi nebija jāņem ārā, jo tie paši uzsūcās. Ap 7. pēcdzemdību nedēļu nolēmu, ka varētu sākt rētu padarīt vizuāli estētiskāku, ātrāk gan neko nesāku darīt, jo tomēr šuvju vieta iekšpusē bija jutīga un īsti nevēlējos tai pieskarties. Tā nu no 7. pēcdzemdību nedēļas sāku lietot Hansaplast plāksterus.

Paši plāksteri vizuāli nekrīt acīs un lietojot tos ikdienā nemaz nejūt, plāksteri mazliet lielāki nēkā pati rēta, tādēļ smuki to nosedz un nav jāsatraucās par tās uzlikšanas precizitāti. Lietošana arī viegla, nav nepieciešama īpaša kopšana - paņem plāksteri, noņem iepakojumu, noplēš no lipīgās puses aizsargājošo papīru un uzlīmē. Pie lietošanas pamācības norādītais vēlamais lietošanas ilgums vienam plāksterim ir 12 līdz 24 stundas, tad nu arī nebija lieki jāpiedomā un jāatceras, kad jāmaina pats plāksteris. Kad gāju dušā, tad arī mainīju uz jaunu, tad nu aptuveni šī diennakts arī pagāja, kad nomainīju uz jaunu plāksteri. Noņemšana varbūt nav tā patīkamākā lietošanas daļa, bet nav arī ne kas traks, kā jau noņem plāksteri, taču ar laiku atklāju, ka ar tekošu ūdeni, ļoti viegli un pilnībā neko nejūtot var noņemt nost. Plāsterus lietoju nu jau 6. nedēļas katru dienu un vēl kādas 2. nedēļās plānoju tos lietot, jo gribu maksimālu rezultātu.

Sākot lietot plāksterus rēta bija cieta un tumšas nokrāsas, līdz ar to vizuāli krita acīs un tā izskatījās krietni lielāka, nekā tā nu jau šobrīd ir. Protams, ja katru dienu vēro uzlabojumus, tos nevar saskatīt, bet ik nedēļu, ja salīdzina, tad rezultāts ir un uz tausti arī ar katru nedēļu rēta ir mazāk jūtama.

Kopumā produkts sevi ir attaisnojis un jūtos apmierināta, jo vēlamais efekts ir arī redzams, it īpaši, ja salīdzina pirms sākot šo kursu un tagad jau pēc 6. nedēļām - rēta mīkstaka, gaiša un līdz ar to vizuāli mazāka izskatās.

It kā jau sīkums ir tā rēta, ņemot vērā, ka pateicoties šai ķirurģiskajai manipulācijai, varēju laist pasaulē divus veselus, mīļus un spēcīgus dēliņu, tomēr, ja ir iespējams, tik vienkārši uzlabot savu vizuālo izskatu un tādā veidā izvairīties no liekiem kompleksim, kāpēc gan ne? Laimīga mamma, laimīgi mazuļi :)