Gudras rūpes par ādu mājas apstākļos

Gudras rūpes par ādu mājas apstākļos

24. Oct 2022, 16:24 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Rudens ir laiks, kad nepieciešams pastiprināti rūpēties par savu ādu. Svarīgi ir zināt pareizos soļus sejas kopšanā un izvēlēties piemērotu kosmētiku, kas attīrīs, intensīvi kops un atjaunos.

Lai āda spētu elpot un atjaunoties, tai jābūt tīrai  – tātad to nepieciešams atbrīvot no visiem ikdienas netīrumiem. Ādu ir jāattīra gan no rīta, gan vakarā, izvēloties piemērotus attīrošos līdzekļus. Naktī āda atjaunojas, tāpēc no rīta no tās nepieciešams notīrīt atmirušās šūnas. Ja āda nebūs pareizi attīrīta, nav svarīgi, cik augstvērtīgs sejas līdzeklis tiks lietos, tas nespēs pilnvērtīgi iedarboties, jo priekšā atradīsies barjera, un kosmētiskais produkts tikai vēl papildus nosprostos poras. Šādā gadījumā visbiežāk sieviete būs vīlusies izvēlētajā kosmētikā, neaizdomājoties par būtisku priekšnosacījumu – ādas attīrīšanu.

Izvēloties kosmētiku, svarīgi ir pievērst uzmanību tās sastāvam. Piemēram, hialuronskābe ir viena no svarīgākām dabiskajām mūsu organisma sastāvdaļām, kas iedarbojas mūsu audos, saistot un pievelkot ūdeni, veicinot kolagēna un elastīna sintēzi, aizsargājot ādu no brīvajiem radikāļiem, tā palīdz mums izskatīties starojošām un jaunām.

Fillerina piedāvā inovatīvus kosmētikas līdzekļus ar 12 dažādām hialuronskābes molekulām, kolagēniem, elastīniem un peptīdiem, kas paredzēti lietošanai mājas apstākļos.

Ādas attīrīšanai tiek piedāvāts Pre-Fillerina" –  īpašs krēmveida līdzeklis padziļinātai ādas attīrīšanai, kura galveno sastāvdaļu pamatā ir dažādu molekulmasu hialuronskābe un saharozes esteri, kas mitrina, baro un atjauno.  Šis produkts derēs ikvienam ādas tipam.

Intensīvai kopšanai būs piemērotsFillerina” dermo-kosmētikais pildvielu komplekts, kas, pateicoties dažādajam hialuronskābju lielumam, nodrošina iekļūšanu dermā, veicot audu aizpildīšanu. Sastāvā esošie peptīdi nodrošina audu rekonstrukciju un barošanu, kā arī palīdz uzturēt optimālu mitruma līmeni ādā.  Šī ir unikāla alternatīva HIU mikroinjekcijām, kas grūtniecības un zīdīšanas periodā ir aizliegtas.

Nereti tiek aizmirsts par delikāto acu un lūpu zonu. Bieži ar vienu un to pašu līdzekli tiek pārklāta visa seja, tai skaitā arī acis un lūpas. Taču āda šajās zonās ir daudz plānāka un jutīgāka uz spēcīgāk izjūt apkārtējās vides nelabvēlīgo ietekmi. Līdz ar to tā ātrāk zaudē savu elastību, parādās novecošanās, stresa un noguruma pazīmes, tāpēc būtu nepieciešams pievērst īpašu uzmanību un veikt kopšanu tieši šīm zonām. Perfekts risinājums rudens un ziemas periodā būs Fillerina krēms ādai ap acīm un lūpām Lūpu un acu krēms ar 6 dažādām hialuronskābes molekulām dziļi mitrina, atjauno un izlīdzina delikāto ādu.

Par efektivitāti stāsta Dr.med. Agnese Ruskule, preventīvās medicīnas ārste, dermatoveneroloģijas rezidente

Grūtniecības un mazuļa barošanas laiks ir īpašs katrai sievietei. Šajā laikā notiek nozīmīgas hormonālas izmaiņas, kas ietekmē arī sievietes ādu. Noteikti vajadzētu rūpēties par ādas aizsargbarjeras nodrošināšanu un atjaunošanu, kā arī par hiperpigmentācijas profilaksi. Šis ir arī brīdis, kad neatliek daudz laika rūpēm par ādu pie speciālista, kā arī intensīvas ādas kopšanas injekcijas šajā laikā ir kontrindicētas. Tāpēc viennozīmīgi, šajā laikā iesaku izmantot intensīvas ādas kopšanas līdzekļus, tādus kā Fillerina, kur jaunā māmiņa var būt pati sev kosmetologs un darboties tad, kad to atļauj brīvais laiks. Fillerina kosmētikas aktīvās sastāvdaļas ir drošas un pat ļoti nepieciešamas ādas kopšanā tieši jaunām māmiņām.

www.biofarmacija.lv