Grūtnieču diena: Pirmās palīdzības ABC mazulim

Grūtnieču diena: Pirmās palīdzības ABC mazulim

24. May 2023, 00:00 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Māmiņu Klubā bieži saņemam topošo un jauno vecāku jautājumus par jaundzimušā veselību un to, kā rīkoties dažādu situāciju gadījumā, tāpēc Grūtnieču dienā ikvienam būs iespēja satikt ģimenes ārsti, lektori Māmiņu Kluba Vecāku skolā Jekaterinu Āboliņu, lai uzzinātu speciālista ieteikumus, ko darīt, kad bērniņu piemeklējušas kādas veselības likstas.

REĢISTRĒTIES GRŪTNIEČU DIENAI

26.maijā Māmiņu Kluba Vecāku skola aicina ikvienu topošo māmiņu uz Lielo Grūtnieču dienu, kas ir lieliska iespēja vienas dienas laikā tiešsaistē satikt atzītus speciālistus un vienuviet noklausīties deviņas vērtīgas lekcijas par grūtniecību, dzemdībām un pirmajām dienām kopā ar mazulīti.

Protams, kā gan bez dāvanām! Ikviena Grūtnieču dienas dalībniece tiks pie lieliskām dāvanām no mūsu atbalstītājiem, tāpēc, reģistrējoties pasākumam, neaizmirsti komentāros norādīt sev ērtāko Omniva pakomātu, uz kuru nosūtīt tev dāvanas!

Nesatraucies, ja 26. maijā dienas steigā nevarēsi noklausīties visas lekcijas, jo vēl 10 dienas pēc pasākuma tās tev būs pieejamas ierakstā, lai varētu noklausīties netraucēti sev ērtākā laikā.

REĢISTRĒTIES GRŪTNIEČU DIENAI