Antra Stafecka: Laime mīl klusumu

Antra Stafecka: Laime mīl klusumu

05. Apr 2023, 00:00 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Dziedātāja un radio personība Antra Stafecka šobrīd ir trešā bērniņa gaidībās. Neskatoties uz to, Antra turpina aktīvi koncertēt un ik darba dienas rītu dzirdama Latvijas Radio 2.

“Esmu uzņēmusies vairāk nekā vajadzētu, bet vienmēr esmu bijusi enerģisks cilvēks un visurgājējs, tāpēc grūti iedomāties, kā būtu, ja man nebūtu visu šo darbu,” saka Antra, piebilstot, ka par savu ikdienas skrējienu ir priecīga.

Par dziedātājas karjeru Antra sapņojusi jau bērnībā. “Kopš sevi apzinos, vienmēr esmu zinājusi, ka mana dzīve būs saistīta ar skatuvi. Bērnībā gribēju būt pasaulē slavena dziedātāja. Pasaulē slavena nesanāca, taču domāju, ka sanāca pietiekami, lai es justos komfortabli,” saka Antra. Vienlaikus Antra stāsta, ka dzīvē uznāk klusuma brīži, kad viņa neko negrib un arī neraujas uz skatuves, nedzied. “Tas tomēr nav strādāt slēgtā vidē, kur ar citiem nekomunicē. Uz skatuves kāpjot tu atdod sevi ne tikai ārēji, bet atdod arī savu dvēseli un sirdi. Tu esi atvērts un viegli ievainojams,” dalās Antra. Viņasprāt, tieši vieglā ievainojamība ir iemesls, kāpēc mākslas cilvēki dažkārt uz brīdi mēz pazust, jo ir jāatjauno spēki, sevi jānomierina un jāpabaro sava dvēsele. Ar ko Antra baro savu dvēseli? “Tie ir mani bērni, miers, mājas. Laime mīl klusumu,” teic viņa.

SARUNU AR ANTRU STAFECKU SKATIES ŠEIT

Pēc 12 gadu pārtraukuma atkal ēst kūkas

Antras dēliem šobrīd ir 12 un 9 gadi. Vaicāta, kā atšķiras tagadējā grūtniecība no iepriekšējām, Antra saka, ka katras gaidības ir citādākas. “Deviņpadsmit gados skrēju, lecu. Tagad es vairs nevaru pavilkt tā, kā tad,” savas grūtniecības salīdzina Antra, sakot, ka vecums, protams, arī tagad neko daudz nemaina, taču šobrīd ir atsevišķi brīži, kad jūtas grūtāk. Vienlaikus viņa atklāj, ka paveicies ar ģenētiku, jo arī trešajā grūtniecībā nav piedzīvota slikta dūša, tūska, pampumi, tostarp, nav arī lielu hormonu vētru. Antra smejas: “Arī gurķus neprasās tik daudz kā pirmajā grūtniecībā. Viens gan, visus šos 12 gadus neesmu ēdusi kūkas, bet tagad gan ēdu.”

SARUNU AR ANTRU STAFECKU SKATIES ŠEIT