02.04. STV: Antra Stafecka, Superbēbīša dzemdības, smūtiji mazulim, brūču aprūpe

02. Apr 2023, 10:00 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Klāt ilgi gaidītā svētdiena, kuru varam aizvadīt pavisam nesteidzīgi, noliekot vismaz uz brīdi malā visas nedēļas rūpes, protams, rītu iesākot ar Māmiņu Kluba jaunāko TV raidījumu.

Mēs piedāvājam noskatīties 2.aprīļa raidījumu tev ērtākajā laikā un vietā, vai arī atkārtoti noskatīties kādu no interesējošajiem sižetiem.

Svētdien viesojāmies pie šarmantās dziedātājas un radio personības Antras Stafeckas.

Bērna ēdienkartē jābūt iekļautiem arī augļiem un dārzeņiem. Lielisks veids, kā tos uzņemt, ir dažādi smūtiji. Kā tos izvēlēties, no kāda vecuma ieviest uzturā, raidījumā vaicājām uztura speciālistei.

Mēs sekojām līdzi Kitijas grūtniecības pēdējiem mēnešiem, nepacietīgi gaidot mazā Superbēbīša ierašanos pasaulē. Mazulītis ir klāt! Piedzīvo kopā ar jauno ģimeni maģisko piedzimšanas brīdi!

Lai atsvaidzinātu un dažādotu savu ēdienkarti, jaunākajā raidījumā tev piedāvājām recepti gardu salātu pagatavošanai.

Tuvojoties vasaras sezonai, aizvien vairāk laika bērni pavadīs laukā. Tas nozīmē arī lielāku traumu un brūču risku. Lai zinātu, kā rīkoties dažādās situācijās, pēc padoma vaicājām mediķim, kurš dalījās padomos, kā aprūpēt brūci mājas apstākļos, un kad pēc palīdzības obligāti jāvēršas pie ārsta.

Mēs visi zinām, ka D vitamīns ir svarīgs mūsu labsajūtai un veselībai. Kā zināt, kad tā organismā ir par maz, un kad šo tik nepieciešamo vitamīnu varam uzņemt ar sauli?

Radošums ir veids, kā mēs pastāstām pasaulei par sevi: mēs rakstām, stāstām, radām, mēs to darām pat izvēloties savu apģērbu! Vienlaikus tas ir arī veids, kā mēs saprotam dažādas abstraktas idejas un izmēģinām lietas. Raidījumā meklējām idejas, kā palīdzēt mūsu bērniem attīstīt savu radošumu.

TV