8.maija Māmiņu Kluba raidījumā runāsim par vīriešu emocionālo veselību

06. May 2022, 00:00 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

8. maijā mēs tiksimies pavisam īpašā raidījumā - Mātes dienā. Nenoliedzami, tā ir vissaulainākā un īpašākā diena gadā ikvienai māmiņai, un tikpat īpašs svētdien solās būt arī Māmiņu Kluba raidījums.

Iepazīsties, par ko vēstīsim jau svētdien!

Iespējams, nedaudz negaidīti, bet tieši Māmiņu dienas raidījumā aktualizēsim jautājumu par vīriešu emocionālo veselību, jo šī ir tēma, par kuru runā maz un reti. Uz sarunu par šo tēmu aicināsim mācītāju Kristu Kalniņu.

Pagatavot gardu desertu nemaz nav tik grūts darbiņš, tāpēc, saliekot kopā tētu varēšanu ar ģimenes mazāko palīgu atbalstu, var tapt lielisks deserts vismīļākajai mammai pasaulē! Raidījumā ar deserta ideju dalīsies šefpavārs Normunds Baranovskis.

Vasara vairs nav aiz kalniem, tāpēc jāsāk pārdomāt, kā gada siltajā laikā ģērbt mazuli. Bēbīšu kluba mazulim Kristianam šī būs pirmā vasara, tāpēc māmiņai Santai lieliski noderēs fizioterapeites sniegtie ieteikumi, kā vasarā labāk ģērbt bērniņu.

Kuram no mums gan netīk panašķoties? Arī mazulim, kurš jau iepazinis pirmo piebarojumu, ar laiku var sākt piedāvāt jaunas garšas - ogas, augļus. Tas būs veselīgs našķis mazākajam. Raidījumā skaidrosim, no kāda vecuma tos bērnam piedāvāt.

Mēs zinām, ka mammu ikdiena ir ļoti noslogota, tāpēc ne vienmēr pietiek laika grimam, taču raidījumā tu varēsi smelties iedvesmu, kā ar 5 vienkāršiem soļiem padarīt savu seju un skatienu mirdzošu!

Tiekamies 8.maijā plkst. 9.20