4. decembrs Māmiņu Kluba TV raidījuma lielajā intervijā - aktrise, režisore Kristīne Krūze

02. Dec 2022, 00:00 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Otrās adventes rītā tiksimies Māmiņu Kluba jaunākajā TV raidījumā, kur tevi sagaidīs sirsnīgas sarunas, vērtīgi atradumi, noderīgi padomi un atziņas.

Tiekamies jau šo svētdien, 4.decembrī, plkst. 9.20 kanālā STV Pirmā!

Lielajā intervijā šoreiz viesosimies pie aktrises, režisores un trīs bērnu māmiņas Kristīnes Krūzes.

Kamēr mazulis vēl neprot izteikt savas vajadzības ar vārdiem, ir svarīgi, lai vecāki atpazītu sava bērniņa ķermeņa valodas signālus. Kādi tie ir, vaicāsim fizioterapeitei Klaudijai Hēlai.

Ziemas laikā mūsu āda var kļūt raupjāka, sausāka, niezēt, jo to dienu no dienas ietekmē dažādi faktori - aukstums, centrālapkure, vējš, arī saules trūkums. Svētdienas raidījumā vaicāsim farmaceitei pēc padoma, kā parūpēties par savas ādas skaistumu un veselību gada aukstākajā periodā.

Kopš septembra rubrikā "Grūtniecības kalendārs" sekojām līdzi, kā gaidību laikā mainās māmiņas ķermenis un aug bērniņš. Pienācis noskaidrot, kādas izmaiņas tiek piedzīvotas grūtniecības pēdējos metros - 36.  - 40. gaidību nedēļā!

Lai medikamenti patiesi būtu efektīvi, ir svarīga to pareiza lietošana. Rubrikas "Mazuļa enciklopēdija" ietvaros dosimies pie speciālista, kurš dalīsies ar ieteikumiem, kā pareizi pilināt deguna un ausu pilienus un pareizi lietot kakla aerosolus.

Lai neatliktu visu uz pēdējo brīdi, svētdien dosimies lūkot Ziemassvētku dāvanas sev tuvākajām sievietēm - mammai, vecmāmiņām, draudzenēm un arī jaunākajām ģimenes dāmām.

Tiekamies 4. decembrī plkst. 9.20