31.01. STV: Cukura aizstājēji uzturā, rūpes par ādu ziemā, sporta aktivitātes brīvā dabā

31. Jan 2021, 10:25 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Noskaties Māmiņu Kluba šī gada janvāra pēdējo TV raidījumu. Jau nākamajā svētdienā tiksimies februārī!

Lielajā intervijā tikāmies ar grāmatas "Tarakāni tavā galvā. Stāsti par vīriešiem" līdzautoru, psihoterapeitu Gati Līdumu, lai runātu par attiecībām, dzīvi un mūsdienu vīriešu lielākajiem izaicinājumiem.

Dažkārt tik ļoti kārojas kādu gardumu, ka pat nejūtam, kā roka nevilšus aizsniedzas kārtējā cepumiņa, konfektes vai cita našķa virzienā. Raidījumā tikāmies ar uztura speciālisti, kura stāstīja par to, kāpēc ar cukurotajiem produktiem nevajadzētu aizrauties, un kā tiem atrast veselīgākas alternatīvas.

Vai esat gatavi izkustēties? Ziema un aukstums laukā nav attaisnojums tam, lai teiktu "nē", jo kustībām un sportam nav nepiemērotu laika apstākļu. Atliek vien rast motivāciju, sameklēt piemērotu apģērbu un doties ārā sportot! Svētdienas raidījumā tevi sportošanai laukā iedvesmoja Māmiņu Kluba TV raidījuma vadītāja Rūta un Superbēbītes Odetas māmiņa Kristīne.

Ja runājam par ziemu, tad noteikti svarīgi ne tika sarūpēt piemērotu apģērbu, lai justos komfortabli, bet arī parūpēties par savu un savas ģimenes locekļu ādu, kas aukstajos laika apstākļos var kļūst sausa, rasties iekaisumi. Kā to darīt vislabāk, vaicājām ārstam.

TV