30. oktobra TV raidījuma lielajā intervijā viesosimies pie māmiņu superkomandas - Mr. Bunny Kitchen

28. Oct 00:00 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Tūlīt oktobris jau cauri un šajā svētdienā iesoļosim ziemas laikā. Taču ziemas laiks nav nekāds šķērslis, lai atceltu mūsu svētdienu tradīciju - satikšanos pie TV ekrāniem un Māmiņu Kluba jaunā raidījuma noskatīšanos.

Kamēr gaidām svētdienu, jau tagad uzzini, par ko stāstīsim 30.oktobra raidījumā!

Šonedēļ viesosimies pie māmiņu superkomandas – Mr.Bunny Kitchen un koncepta veidotājām. Kā viņām kopīgi izdevies radīt bērniem draudzīgāko kafejnīcu Rīgā? Kādus bērniem īpašus ēdienus gatavo Anna Panna, bet kā Helovīnus svin Ieva Koha-Zeltiņa? To visu uzzināsim jau svētdien.

Kādam jābūt pirmsmiega rituālam, lai vakarā bērniņš labāk aizmigtu, un kas nedrīkst atrasties mazuļa gultiņā, domājot par viņa drošību? Atbildes uz šiem un citiem aktuāliem jautājumiem jaunajā raidījumā sniegs miega speciāliste.

Ja pirmajos mēnešos mazulis visu organismam nepieciešamo saņem no māmiņas piena, tad, augot lielākam, pienāk brīdis, kad tikai ar to vairs nepietiek, tāpēc ir laiks uzsākt piebarojumu. Ieteicamākais pirmais piebarojums ir dārzeņi un putras. Ar kurām putrām sākt, svētdien vaicāsim pediatrei.

Ārā paliek arvien vēsāks, vakari tumšāki, un jāpiemeklē bērniem atbilstošākais apģērbs. Jāatzīst, ka reizēm laikapstākļiem atbilstoša apģērba izvēle bērnam ir īsts izaicinājums, tāpēc vērtīgi būs ieklausīties padomos par bērnu kombinezonu izvēli ziemai.

Drīz pēc bērniņa piedzimšanas liela daļa jauno māmiņu saskaras ar pastiprinātu matu izkrišanu. Šāda situācija piemeklējusi arī jauno māmiņu Lauru, tāpēc kopā ar speciālistu veiksim viņas matu diagnostiku, piemeklējot atbilstošākos matu kopšanas līdzekļus, kas palīdzēs atgūt skaisto matu rotu.

Domājot par visiem citiem, sieviete nereti aizmirst pati par sevi, savu veselību noliekot tālākā plānā. Raidījumā aktualizēsim jautājumu par dzemdes miomu, jo ar to saskaras liels skaits sieviešu, bieži vien pat to pašas neapzinoties, jo netiek pievērsta nepieciešamā uzmanība simptomiem.

Bērni vislabāk visu jauno apgūst no rotaļām. Šādā veidā mazie pasaules pētnieki arī vislabāk apgūst krāsas un ciparus. Interesantām un aizraujošām rotaļām, kas izglīto, iedvesmosimies svētdienas raidījumā.

Tiekamies 30. oktobrī plkst. 9.20