27. novembra TV raidījuma lielajā intervijā - fitnesa trenere Madara Meiere

25. Nov 2022, 00:00 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Šīs svētdienas raidījums būs ļoti īpašs, jo klāt Pirmā advente. Sāksim gaidīšanas ceļu līdz Ziemassvētkiem.

Ik svētdienu visu Adventes laiku, gluži tāpat kā visas pārējās svētdienas gadā, kopā ar jums būsim arī mēs - Māmiņu Kluba TV raidījums. Tiekamies jau svētdien, 27.novembrī, plkst. 9.20 kanālā STV Pirmā!

Svētdienas rīts solās būt gana aktīvs. Kāpēc? Jo viesosimies pie fitnesa treneres, veselīga dzīvesveida piekritējas Madaras Meieres!

Mazais ir paaudzies, iepazinies jaunas garšas, bet, kad tikai ar pamata ēdienreizēm kļūst par maz, mazuļa ēdienkartē ienāk arī uzkodas. Ko bērniņam piedāvāt uzkodās, lai tās būtu veselīgas un sniegtu bērna organismam nepieciešamās uzturvielas? To svētdien skaidros uztura speciāliste.

Gaidību laikā topošajai māmiņai tiek pievērsta liela uzmanība, taču, kad pasaulē nācis bērniņš, visu skatieni tiek pavērsti tikai viņa virzienā. Tomēr pēcdzemdību posms māmiņai ir ļoti svarīgs, un šajā laikā sievietes ķermenim nepieciešamas īpašas rūpes, tāpēc jaunākajā raidījumā aktualizēsim pēcdzemdību rehabilitācijas nozīmi.

Būt kustībā ir lieliski! Tāpēc mēs patiesi priecājamies par ikvienu māmiņu, kura pievienojusies mūsu iniciatīvai "Aktīva un vesela mamma". Šoreiz raidījumā atskatīsimies uz mūsu kopāgājienu, kas novembrī pulcēja kuplu jauno māmiņu pulku.

Attiecības ir jākopj, par tām ir jārūpējas. Lai tas sekmētos labāk, turpinām mūsu jauno rubriku "Mūsdienīgas attiecības", kurā šoreiz Līva un Edgars dalīsies ar 4. uzdevumu pārim.

Svētdien jau sāksim ceļu pretī Ziemassvētkiem, iededzot Adventes vainagā 1. svecīti. Piekritīsi, ka visforšākās dāvanas ir tās, kas gatavotas pašu rokām no sirds? Raidījumā smelsimies iedvesmu dāvanu idejām no Fox The Maker.

Kuras picas ir visgardākās? Protams, ka tās, kas pašu ceptas! Māmiņu Kluba raidījumā ieskatīsimies, cik enerģiskas un foršas ir picu cepšanas meistarklases bērniem!

Tiekamies 27. novembrī plkst. 9.20