27.11. STV: Madara Meiere, uzkodas mazulim, pēcdzemdību rehabilitācija, pašu gatavotas dāvanas

27. Nov 2022, 10:29 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Mīļi sveicieni Pirmajā adventē. Mums ir liels prieks kopā ar jums uzsākt laika atskaiti līdz Ziemassvētkiem. Viens raidījums, vēl viens, un vēl, skat, svētki jau klāt!

Noskaties 27. novembra Māmiņu Kluba TV raidījumu sev ērtākajā laikā un vietā tepat portālā!

Šis rīts tā vien mudināja pārdomāt savu dzīvesveidu un ieviest nepieciešamās korekcijas, lai dzīvotu labāk un veselīgāk. Uz to mūs šorīt mudināja saruna ar fitnesa treneri, veselīga dzīvesveida piekritēju Madaru Meieri.

Mazais ir paaudzies, iepazinies jaunas garšas, bet, kad tikai ar pamata ēdienreizēm kļūst par maz, mazuļa ēdienkartē ienāk arī uzkodas. Ko bērniņam piedāvāt uzkodās, lai tās būtu veselīgas un sniegtu bērna organismam nepieciešamās uzturvielas? To šodienas raidījumā skaidroja uztura speciāliste.

Gaidību laikā topošajai māmiņai tiek pievērsta liela uzmanība, taču, kad pasaulē nācis bērniņš, visu skatieni tiek pavērsti tikai viņa virzienā. Tomēr pēcdzemdību posms māmiņai ir ļoti svarīgs, un šajā laikā sievietes ķermenim nepieciešamas īpašas rūpes, tāpēc jaunākajā raidījumā aktualizējām pēcdzemdību rehabilitācijas nozīmi.

Būt kustībā ir lieliski! Tāpēc mēs patiesi priecājamies par ikvienu māmiņu, kura pievienojusies mūsu iniciatīvai "Aktīva un vesela mamma". Šoreiz raidījumā atskatījāmies uz mūsu kopāgājienu, kas novembrī pulcēja kuplu jauno māmiņu pulku.

Attiecības ir jākopj, par tām ir jārūpējas. Lai tas sekmētos labāk, turpinām mūsu jauno rubriku "Mūsdienīgas attiecības", kurā šoreiz Līva un Edgars dalījās ar 4. uzdevumu pārim.

Šodien uzsākam ceļu pretī Ziemassvētkiem, iededzot Adventes vainagā 1. svecīti. Piekritīsi, ka visforšākās dāvanas ir tās, kas gatavotas pašu rokām no sirds? Raidījumā smēlāmies iedvesmu dāvanu idejām no Fox The Maker.

Kuras picas ir visgardākās? Protams, ka tās, kas pašu ceptas! Māmiņu Kluba raidījumā ieskatījāmies, cik enerģiskas un foršas ir picu cepšanas meistarklases bērniem!

TV