25. septembra Māmiņu Kluba raidījumā tiksimies ar psihoterapeitu Nilu Saksu-Konstantinovu

23. Sep 2022, 00:00 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Vēl pirms sakām ardievas septembrim, šajā svētdienā gaidīsim jūs pie TV ekrāniem, lai tiktos Māmiņu Kluba jaunākajā raidījumā, kurā runāsim par bērnu veselību, mūsdienīgām attiecībām un to, kā saglabāt enerģiju arī gada tumšajā periodā.

Uzzini, par ko stāstīsim šajā svētdienā!

Raidījumā tiksimies par pusaudžu psihoterapeitu Nilu Saksu-Konstantinovu, lai runātu par pusaudžu psiholoģiju un rastu atbildes, kā bērniem šajā vecuma posmā palīdzēt.

Turpinām sekot līdzi, kā attīstās mazulis mammas puncī, šoreiz Grūtniecības kalendārā uzzinot vairāk par 6. - 12. gaidību nedēļu. Kad topošajai māmiņai jādodas pie ārsta, kā attīstās mazulītis?

Gada tumšajā laikā mazāk saņemam sauli, mazāk arī savā uzturā patērējam dārzeņus un augļus, tāpēc rūpīgāk jāseko līdzi tam, lai organisms saņemtu visas tam nepieciešamās minerālvielas un vitamīnus. Šo tēmu aktualizēsim svētdienas raidījumā.

Puiši un meitenes pusaudžu gados problēmas risina atšķirīgi, tāpēc nevajadzētu pārdzīvot, ja pusaudžu vecumā dēls vairs nevēlas tev stāstīt piedzīvoto un dalīties ar savām domām. Kā rīkoties šādos gadījumos? Par to svētdienas raidījumā.

Kā pareizi vannot mazulīti? Tev noderēs fizioterapeites Janas Parfjonovas ieteikumi sekmīgai un veiksmīgai bērniņa vannošanai.

Laiks turpināt mūsu jauno rubriku "Mūsdienīgas attiecības"! Šoreiz uzzināsi 2. uzdevumu!

Gada laikā bērns var slimot līdz pat 10 reizēm. Tiesa, ja slimošanas reizes ir smagas, ieteicams vērsties pie ārsta, lai noskaidrotu iemeslus. Raidījumā ārste dalīsies ar ieteikumiem, ko ņemt vērā situācijā, kad bērnudārznieks vai skolēns saķēris iesnas.

Tiekamies 25. septembrī plkst. 9.20