23.10. STV: Alina Keller, piena bankas veidošana, LOR apmeklējums, grūtniecības 18.-24. nedēļa

23. Oct 2022, 10:32 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Laiks kļuvis drēgnāks, koku lapas uz ietvēm izveidojušas zeltainu paklāju, un aizvien vairāk laika vēlamies pavadīt iekštelpās, kur ir siltāks un mājīgāks.

Uzdāvini sev nepilnu stundu miera, lai nesteidzīgi noskatītos Māmiņu Kluba jaunāko TV raidījumu!

Lielajā intervijā šo svētdien uz draudzīgu sarunu aicinājām modes blogeri Alinu Keller, kura dalījās ne tikai savos uzskatos par modi, bet arī atklāti izstāstīja savu dzemdību pieredzi.

Kā iekārtot aktīvam rāpotājam piemērotu vidi, kas netraucētu bērna attīstībai? Raidījumā ar praktiskiem ieteikumiem un padomiem dalījās Māmiņu Kluba Vecāku skolas fizioterapeite Jana Parfjonova.

Lielākā kļūda, gatavojoties vizītei pie ārsta, ir stāstīt bērnam, ka ārsts viņam neko nedarīs. Savukārt otra galējība - biedēt ar ārstu. Raidījumā tikāmies ar speciālistu, kura dalījās ar ieteikumiem, kā vislabāk sagatavot bērnu vizītei pie LOR, lai apmeklējums būtu veiksmīgs un bez raizēm.

Mazulītis puncī aug lielāks, nu jau sasniedzot 18. grūtniecības nedēļu. Šajā svētdienā tikāmies ar ārsti, kura stāstīja, kā šajā gaidību periodā paaudzies mazulītis un kā jūtas māmiņa.

Pēc vasaras sejas āda ir saules nogurdināta, tāpēc nepieciešams tai sniegt jaunu enerģiju. Māmiņu Kluba TV raidījuma vadītāja Līva svētdienas raidījumā devās pie speciālista, lai izmēģinātu procedūras, kas sejas ādu atkal padarīs mirdzošu.

Dažkārt var rasties situācijas, kad drīz pēc bērniņa piedzimšanas jaunajai māmiņai ir jāatgriežas darbā vai arī jāatsāk studijas. Lai šādās situācijās mazulis varētu turpināt saņemt mammas pienu, vērtīgi veidot piena banku. Raidījumā kopā ar zīdīšanas konsultanti Sandru Lasi atkārtojām pamatlietas, kuras svarīgi ņemt vērā, ja esi nolēmusi veidot piena banku.

Laiks kļūst aizvien vēsāks, tāpēc, lai varētu turpināt baudīt rudeni un ar prieku sagaidīt ziemu, vajadzīgs piemērots apģērbs! Raidījumā kopā ar Kristīni Beitiku devāmies lūkot pēc apģērba gada aukstajam periodam viņas meitiņai, kas šoziem baudīs ziemu nevis sēžot ratos, bet gan tipinot ar savām kājiņām.

TV