20.11. STV: Bērniņa zaudēšana, C hepatīta analīzes, tēta atbalsts piedzimstot mazulim

20. Nov 2022, 00:00 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Kā iesākusies jūsu svētdiena? Nesteidzīgi, vai arī tieši otrādi - ar mazo pēcsvētku haosu, kad pamazām sākam gatavoties jau pirmdienai?

Lai arī kā būtu, arī šorīt TV ekrānos bija skatāms Māmiņu Kluba jaunais raidījums. Ja kādu iemeslu dēļ to neizdevās noskatīties, to vari izdarīt tagad!

Māmiņu Kluba TV šīs nedēļas raidījumā runājām par smagu tēmu - bērniņa zaudēšanu. Savus stāstus mums uzticēja trīs sievietes, daloties ar piedzīvoto ģimenes traģēdiju.

Līdz ar jaundzimušo piedzimst arī jaunā tēta loma. Kā tētis var iesaistīties bēbīša aprūpē un sniegt atbalstu māmiņai? Atbildes uz šiem jautājumiem jaunākajā raidījumā sniedza Māmiņu Kluba Vecāku skolas speciālistes.

Vai tu savas dzīves laikā kādreiz esi veikusi C hepatīta analīzes? Ja vēl nē, tad noteikti ir vērts apsvērt šādas pārbaudes veikšanu, jo no saslimšanas ar hepatītu nav pasargāts neviens, vēl jo vairāk tad, ja esi iepriekš veikusi kādu no kosmētiskajām procedūrām, piemēram, manikīru, pedikīru, tetovēšanu vai tev ir pīrsings.

Nedēļu pēc nedēļas sekojot tam, kā attīstās grūtniecība un puncī aug mazulītis, straujiem soļiem esam pietuvojušies jau gaidību laika beigām. Šodien raidījumā sarunā ar ginekoloģi skaidrojām, kas notiek grūtniecības 30. - 36. nedēļā.

Aizritējušas jau divas nedēļas no brīža, kad jaunajai māmiņai Laurai tika veikta galvas ādas un matu diagnostika. Devāmies apciemot Lauru, lai uzzinātu, kādi ir viņas pirmie iespaidi pēc komplekso matu kopšanas līdzekļu lietošanas!

Novembra beigās ir lielais atlaižu laiks. Kā šajā laikā iepirkties gudri, netērējot līdzekļus par apģērbu, kas nav vajadzīgs? To kopā ar Līvu skaidrojām 20. novembra raidījumā.

Šodien raidījumā atskatījāmies, cik lieliski piepildīts dienas cēliens izvērtās 9. novembrī Māmiņu Kluba organizētajās Māmiņu Brokastīs. Priecāsimies tevi redzēt jau nākamajās brokastīs decembrī!

TV