20.01. Jaunā gada apņemšanās. Superbēbīša 2024 ģimene. Grūtniecības kalendārs. Iepirkšanās internetā

20. Jan 10:05 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Klāt 2024. gada Māmiņu Kluba TV raidījuma 1. epizode! Šis gads mums būs ļoti īpašs, jo svinam savu 20. gadskārtu TV ekrānos un Māmiņu Kluba organizācijas darbībā, tāpēc visas sezonas garumā tevi gaida aizraujošas sarunas, iedvesmojošas intervijas un iedrošinoši stāsti.

Kā iesākt Jauno gadu un nodrošināties, ka apņemšanās jaunam dzīvesveidam patiešām strādā? Diskusijā par jaunu uztura plānu un fiziskajām aktivitātēm jaunajā raidījumā dalījās veselības trenere Madara Meiere, bet par ģimenes finanšu jaunu sākumu - naudas mentore Alina Zela.

Māmiņu Kluba TV raidījuma laikā esam sagaidījuši pasaulē ierodamies daudzus Superbēbīšus, sekojot līdzi tālāk arī mazulīša attīstībai. Šajā raidījumā iepazināmies ar jaunā Superbēbīša ģimeni.

Mūsdienās aizvien biežāk izvēlamies iepirkties internetā, jo tas ļauj ērti pārskatīt dažādu veikalu piedāvājumu, ietaupīt savu laiku un arī naudu. Raidījumā uzzinājām māmiņas Jeļenas Karadžanas iepirkšanās paradumus.

Ko darīt gadījumā, ja brīvdienās nepieciešama ārsta konsultācija, bet ģimenes ārsts nav pieejams?

Domājot par veselību, pirmais prātā nāk veselīgs uzturs, tomēr ne mazāk svarīgi ir ikdienā ieviest saudzīgus sadzīves ķīmijas un kopšanas līdzekļus, ko izvēlēties, mazgājot savus un mazuļa traukus, apģērbu. Ieklausies māmiņas pieredzē!

Māmiņu Kluba TV raidījuma jaunajā sezonā atsākam rubriku "Grūtniecības kalendārs", kas palīdzēs tev nedēļu pēc nedēļas sekot grūtniecības attīstībai.

TV