16.05. STV: Autiņbiksīšu nomaiņa aktīviem bērniem, kā pareizi ģērbt bērnu pavasarī un vasarā

16. May 2021, 09:47 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Kā iesākās tavs svētdienas rīts? Vai ar Māmiņu Kluba TV raidījumu, kas nu jau kļuvis par iksvētdienas rituālu?

Varbūt šorīt tevi varēja meklēt nevis pie TV ekrāna, bet gan mežā pastaigājoties ar ģimeni? 

Lai kā arī būtu, mēs piedāvājam atskatīties uz 16.maija raidījuma sižetiem. 

Raidījuma lielajā intervijā tikāmies ar Māmiņu Kluba Vecāku skolas ģimeņu iemīļoto vecmāti Inesi Kampusi, kura vienmēr prot topošos un jaunos vecākus iedrošināt, atbalstīt un sniegt īstos padomus īstajā brīdī, lai runātu par to, kā notiek dzemdības pandēmijas laikā, un kā atšķiras šodienas dzemdētājas no laika pirms vairākiem gadu desmitiem.

Līdz ar siltāku laiku vecākiem aktuāls kļūst jautājums, kā vispareizāk bērnu ģērbt - kā parūpēties, lai bērniņam nebūtu ne par aukstu, ne par karstu? Tev noderēs speciālista ieteikumi, kam šajā laikā pievērst uzmanību, izvēloties bērnam piemērotāko apģērbu.

Bērna kustību ierobežošana ir sava veida vardarbība, tāpēc, kad mazulis sāk velties un ir kļuvis aktīvs, vecākiem jāpievērš vērība tam, lai bērns netiktu ierobežots. Tas attiecas arī uz autiņbiksīšu nomaiņas procesu, kad bērns vairs nav gatavs mierīgi gulēt uz muguras, kamēr viņam tiek mainīti autiņi. Kā šādos gadījumos pareizi rīkoties, raidījumā stāstīja fizioterapeite Kristīne Asonova.

Ar devīzi “Tu neesi viena grūtībās” Māmiņu Kluba Labdarības Fonds un televīzija sievietēm “STV Pirmā!”, iesaistoties arī sabiedrībā zināmām personībām – Samantai Tīnai, Rūtai Dvinskai, Sandai Dejus, Katrīnei Saulietei, Elīnai Fīrmanei, Ievai Brantei un Dagmārai Legantei –, izveidojuši labdarības programmu sievietēm krīzes situācijās - “Atbalsta grozs.” Raidījumā skaidrojām, kāda veida palīdzība iespējama programmas ietvaros.

TV