15. maija Māmiņu Kluba raidījumā aktualizēsim jautājumu par pusaudžu atkarību

13. May 2022, 00:00 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Pavasaris sper soli aizvien tuvāk vasarai, kas, nenoliedzami, cilvēkos rada smaidu sejā. Sulīgi zaļās koku lapas, ziedošās puķu dobes un siltie saules stari aizvien vairāk aicina laiku pavadīt dabā. Izbaudiet!

Vienlaikus mēs ticam, ka svētdienu rīti tev ir rezervēti Māmiņu Kluba jaunākajam TV raidījumam. Izņēmums nebūs arī 15.maijs, tāpēc svētdien plkst. 9.20 slēdz iekšā "STV Pirmā!"!

Svētdienas Māmiņu Kluba raidījumā aktualizēsim jautājumu par jauniešu atkarībām. Uz sarunu par šo tēmu studijā aicināsim Siguldas Valsts ģimnāzijas direktoru Rūdolfu Kalvānu.

Bēbīšu kluba galvenais varonis Kristians ir jau paaudzies, tāpēc gatavs pirmajam piebarojumam. Svētdien raidījumā uzklausīsim fizioterapeites Klaudijas Hēlas ieteikumus, kā pareizāk, uzsākot piebarojumu, mazuli ēdināt.

Jau pagājis mēnesis, kopš divu bērnu māmiņai Andai tika veikta galvas ādas un matu diagnostika, nosakot piemērotākos kopšanas līdzekļus, lai atgūtu iepriekšējo matu rotu. Laiks noskaidrot, kādi uzlabojumi notikuši šajā periodā!

Šogad pavasarī tika īstenota sen lolotā iecere - atklāta Latvijā pirmā Mātes piena banka. Raidījumā atskatīsimies, kā iecere soli pa solim tika realizēta, kā arī noskaidrosim, kāds atbalsts Mātes piena bankai šobrīd ir vissvarīgākais.

Dzelzs trūkums organismā ietekmē ne tikai māmiņas pašsajūtu, bet arī vizuālo izskatu. Ņemot vērā, ka pazīmju loks, kas var liecināt par dzelzs anēmiju, ir ļoti plašs, raidījumā tās atkārtoti pārrunāsim.

Ikviena jaunā māmiņa vēlas pēc dzemdībām pēc iespējas ātrāk atgūt savu iepriekšējo formu. Šim nolūkam tev noderēs Māmiņu Kluba fizioterapeites Janas Parfjonovas ieteikumi pēcdzemdību rehabilitācijas vingrinājumiem.

Tiekamies 15. maijā plkst. 9.20