13. jūnija Māmiņu Kluba TV raidījuma lielajā intervijā - Pecolli ģimene

11. Jun 2021, 00:00 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Jūnijs jau gandrīz pusē! Vai spēj tam noticēt? Šķiet, vasara tikai tikko sākās, bet nu jau tā uzņēmusi pamatīgus apgriezienus. 

Šīs svētdienas rītu noteikti iesāc kopā ar Māmiņu Kluba TV raidījumu, jo sižetos atradīsi daudz noderīga, ko paņemt sev līdzi turpmākajā vasarā. 

Lielajā intervijā šo svētdien tiksimies ar ģimeni, no kuras dzirkstī radošums, prieks un maģija. Satiksim Pecolli ģimeni.

Lai gan ziema šķiet vēl ļoti tālu, tieši vasara ir īstais laiks, lai par to padomātu un parūpētos par imunitātes stiprināšanu. Viens no veidiem, kā to darīt, ir staigāšana ar basām kājām. Kādi vēl ir bērna veselības ieguvumi, ja mājās un laukā viņam ļauj skraidīt basām pēdiņām, uzzināsi svētdien, kad tiksimies ar speciālistu.

Ja apsverat domu par jauna mājokļa iegādi, svētdien obligāti noskaties raidījuma sižetu, kurā eksperts dalīsies ieteikumos par to, kādiem faktoriem būtu jāpievērš vērība, izvēloties jauno dzīvesvietu, un skaidros, kā secīgi notiek dokumentu kārtošana hipotekārā kredīta gadījumā, lai jauno māju vai dzīvokli varētu saukt par savējo.

Pēc mazuļa piedzimšanas sievietes pēcdzemdību rehabilitācija nereti paliek novārtā. Tāpēc raidījumā tiksimies ar fizioterapeiti Kristīni Asonovu, kura ieteiks vingrinājumus, kā jaunajai māmiņai uzsākt pēcdzemdību rehabilitāciju, kā arī skaidros, kādus vingrinājumus nebūtu ieteicams šajā periodā veikt.

Jau pavisam drīz tiksimies Māmiņu Kluba rīkotajā Vienas iedvesmas dienā, lai uzklausītu dažādu jomu speciālistus un gūtu atziņas, kā dzīvot un justies labāk, bet līdz tam atskatīsimies uz tikšanos ar astroloģi Ritu Riekstiņu, kura iepriekšējā tikšanās reizē mudināja sievietes ieskatīties sevī un uzdrīkstēties mirdzēt.

Tiekamies 13.jūnijā plkst. 9.20