13.11. STV: Elza Gauja, kā nomierināt raudošu mazuli, mamma sociālajos tīklos, ausu tīrīšana

13. Nov 2022, 10:40 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Ja svētdienas rīts ir iesākts kopā ar Māmiņu Klubu, tas noteikti ir izdevies. Un šodiena nebūt nav izņēmums. Mēs kopīgi sarunājāmies, guvām jaunus padomus, un uz brīdi apstājāmies, lai padomātu, kā dzīvot labāk un veselīgāk.

Lūk, atskats uz 13.novembra Māmiņu Kluba raidījuma sižetiem!

Raidījuma lielajā intervijā tikāmies ar aktrisi un režisori Elzu Gauju, lai runātu gan par viņas pirmās spēlfilmas tapšanu, gan arī attiecīgām ar vīru un meitiņu.

Mazulis vēl neprot runāt, tāpēc raudāšana ir galvenais veids, kā viņš komunicē ar pārējiem par savām vajadzībām, taču atzīsiet, ka bērniņa raudāšana rada lielu trauksmi vecākiem. Raidījumā tikāmies ar speciālisti, kura dalījās ar praktiskiem padomiem, kā nomierināt raudošu bērniņu.

Mūsdienās komunikācijai ar apkārtējiem robežas ir pazudušas, jo sociālie tīkli pavēruši iespējas komunicēt ar ikvienu te un tagad, arī ar cilvēkiem, kuri personīgi nemaz nav pazīstami. Raidījumā ieklausījāmies māmiņas Montas pieredzē, kur novilkt robežas tam, cik daudz no savas privātās dzīves publiskot sociālajos tīklos.

Māmiņas uzturs būtiski ietekmē to, kāda būs bērniņa veselība visā turpmākajā dzīvē, tāpēc raidījumā ar speciālisti skaidrojām, par kuriem vitamīniem un mikroelementiem obligāti vajadzētu piedomāt gaidību laikā.

Kā pareizi bērnam mājas apstākļos tīrīt deguntiņu un austiņas? Ar praktiskiem padomiem Mazuļa enciklopēdijas rubrikā svētdien dalījās otolaringologs.

Mazulis jau paaudzies, laiks piebarojumam! Vienlaikus jāatceras, ka bērna uzturam jābūt ne tikai pilnvērtīgam, bet arī daudzveidīgam. Svētdienas raidījumā tikāmies ar uztura speciālisti, kura dalījās ar ieteikumiem par to, kad bērna uzturā ieviest gaļu un zivis, kā arī to, cik ēdienreizes mazulim dienā jāieplāno.

TV