07.02. STV: Sausas ādas kopšana, vitamīni sievietēm, Latvijā audzēti produkti

07. Feb 2021, 10:10 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Sveicieni februārī! Soli pēc soļa tuvojamies tuvak pavasarim. 

Kā ik svētdienu, arī 7.februārī, mēs tikāmies ar jums Māmiņu Kluba jaunākajā TV raidījumā, lai vērtīgi pavadītu rīta stundu, tiktos ar foršiem un iedvesmojošiem cilvēkiem un gūtu atbildes uz sev aktuālajiem jautājumiem par bērnu audzināšanu, grūtniecību, veselību, skaistumu, labsajūtu.

Šīs svētdienas raidījuma lielajā sarunā tikāmies ar dziedātāju un radio personību Martu Grigali. Sarunājāmies par Martas drosmi un noticēšanu savām spējām, atskatoties uz aizvadīto gadu, kas viņai bijis izaicinājumu pilns

Ar sausu ādu visbiežāk nākas saskarties ziemas sezonā, kad mājokļus silda centrālā apkure, laukā gaiss ir daudz aukstāks un labprāt sasildāmies vannā. Raidījumā tikāmies ar ārsti, kura sniedza trīs priekšnosacījumus, kurus ievērojot var izvairīties no sausas ādas un tās netīkamajām blakus izpausmēm - niezes, ādas lobīšanās.

Vai esi pamanījusi, ka Latvijā audzēti augļi un dārzeņi ir daudz sulīgāki, bet gaļa - mīkstāka? Raidījumā šefpavārs Normunds Baranovskis stāstīja, kādas, viņaprāt, ir priekšrocības, iegādājoties Latvijā ražotus produktus. 

Rūpes par sievietes veselību ir svarīgas visos vecumos, taču jāņem vērā, ka dažādos vecuma posmos arī mūsu ķermenim ir dažādas prasības pēc vitamīniem un mikroelementiem. Šodien raidījumā endokrinoloģe Maija Gureviča atgādināja, ka sava vecuma vajadzībām vajadzīgo vitamīnu lietošanu var uzsākt, negaidot izmaiņas pašsajūtā, jo tas ļaus novecot veselīgi un saglabāt aktivitāti ikvienā vecumā.

TV