06.11. STV: Liāna Brūvere, matu mazgāšana mazulim, stresa pārvarēšana, ādas pirmās novecošanās pazīmes

06. Nov 2022, 10:37 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Novembris ir ieskrējies! Šajā svētdienā bijām sarūpējuši patiesi plašu tematu klāstu, tāpēc katrs no skatītājiem tajā noteikti varēja atrast sev aktuālas un svarīgas tēmas.

Aicinām vēlreiz noskatīties 6.novembra Māmiņu Kluba raidījumu vai arī atsevišķus sev interesējošos raidījuma sižetus.

Lielajā intervijā svētdien tikāmies ar populāro sieviešu fotogrāfi Liānu Brūveri, lai runātu par viņas dzīves pavērsienu, kas noveda līdz fotogrāfijai, kā arī piedzīvoto šķiršanos.

Daudziem bērniem matu mazgāšana ir process, kas nerada sajūsmu, jo actiņas kairina mazgāšanas līdzeklis un ūdens. Lai uzzinātu, kā šo procesu padarīt bērnam patīkamāku, raidījumā tikāmies ar Māmiņu Kluba Vecāku skolas fizioterapeiti Janu Parfjonovu, kura dalījās ar praktiskiem ieteikumiem.

Šajā svētdienā turpinājām sekot grūtniecības attīstībai, uzzinot, kas notiek ar grūtnieces ķermeni un kā aug bērniņš 24. - 30. gaidību nedēļā.

Rūpes par sevi ir ļoti svarīgas, tāpēc raidījumā konsultējāmies ar ārstu, lai uzzinātu galvenos pamatprincipus laikā, kad novēro pirmās ādas novecošanās pazīmes.

Stress, diemžēl, kļuvis par neatņemamu mūsu ikdienas sastāvdaļu. Kā palīdzēt sev, lai stresu mazinātu un justos labāk? Ieklausies gan četru bērnu māmiņas pieredzē, gan arī speciālista ieteikumos!

TV