02.10. STV: Lelde Kovaļova, pēcdzemdību rehabilitācija, imunitātes stiprināšana, cilmes šūnas

02. Oct 2022, 10:40 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Sveiciens Māmiņu Kluba oktobra pirmajā raidījumā!

Ja no agra rīta jau esat devušies baudīt Latvijas rudeni, kas pamazām iekrāsojas arvien raibāks, izmanto iespēju noskatīties visus Māmiņu Kluba 2.oktobra raidījuma sižetus sev ērtākajā vietā un laikā.

Lielajā intervijā tikāmies ar latviešu rakstnieci un TV producenti Leldi Kovaļovu, kura ir arī mīloša māmiņa, lai runātu par viņas dzīves pavērsieniem.

Svētdienas raidījumā varēji iepazīt mazās Ances skaudro dzīves stāstu. Meitenīte piedzima kā pilnīgi vesels bērns, taču no sava tuvākā cilvēka - mammas - cieta regulāras vardarbības izpausmes, kā rezultātā prognoze, ka bērniņš nekad nestaigās, neredzēs un turpmāko dzīvi būs guļošs. Tomēr Ancei liktenis bija lēmis nonāk mīlošā ģimenē, kas meklēja iespējas, kā mazulītei palīdzēt.

Dzemdību laikā mainās sievietes ķermenis, taču arī pēc dzemdībām tajā turpina risināties pārmaiņas. Tāpēc, lai atgūtos pēc grūtniecības un dzemdībām, ir vērtīgi apmeklēt pēcdzemdību rehabilitācijas nodarbības, kurās fizioterapeits vērš uzmanību uz sievietes veselības un pašsajūtas uzlabošanu. Šodien raidījumā varēji uzzināt, kāpēc vēl pēcdzemdību rehabilitācija ir tik būtiska, kā arī to, kuri ir ķermeņa signāli, kad pie speciālista pēc palīdzības jāvēršas tūlītēji.

Ja esi gaidībās, tev vērtīgs būs sižets, kurā kopā ar māmiņu Kristīni devāmies lūkot, kam pievērst uzmanību izvēloties mazulītim ratus un auto sēdeklīti.

Rudens līdzi nes tikai krāsainas lapas, bet arī biežāku slimošanu, tāpēc svarīgi noskaidrot, kas ir galvenie pamatnosacījumi imunitātes stiprināšanai. Šodien raidījumā šīs svarīgās lietas atgādināja farmaceite, vēršot uzmanību arī uz produktiem, kurus iekļaut savā uzturā, lai uzņemtu pēc iespējas vairāk vitamīnu.

TV