DryNites - draugs sausākām naktīm

DryNites - draugs sausākām naktīm

15. May 2014, 09:04 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Ja kādam no malas atzīsti, ka tavs astoņus gadus vecais bērns slapina gultā naktī, to uztver visbiežāk tā, ka tev jānokaunas par to, ka tavs bērns būtu "neaudzināts" vai arī jādomā, kur tieši psiholoģiskā ziņā ģimenē kaut kas nav kārtībā.

Mēs esam gājuši gan pie psihologa, gan pie psihoterapeita, gan neirologa, gan arī pie bērnu urologa-ķirurga, lai noskaidrotu, kāpēc šāda problēma pamazām ir radusies. Un visi, kā viens saka - bērns ir vesels, ar viņu viss ir kārtībā, dažreiz tā mēdz notikt arī bez iemesla, un tāpat bez iemesla, pats no sevis arī viss pāriet.

Mūsu gadījumā - nepāriet jau apmēram 4 gadus. Un man, kā mammai, tas neliekas normāli.

Regulāri ielūkojamies bernuenureze.lv lapā, meklējam citu vecāku pieredzi un padomus, un jāsaka - ja negūtu atbalstu un sapratni tur, šķistu, ka tiešām kaut kas nav kārtībā ar mums un mūsu bērnu.

Tur mums ieteica citas mammas izmēģināt šīs autiņbiksītes, lai atvieglotu no rītiem bērna pamošanās procesus, un mazinātu viņa kauna sajūtu no mazākajiem brāļiem, kas gultā neslapina. Jāsaka - biksītes strādā lieliski! Bērns sauss, gulta sausa.

Ļoti, ļoti ceram uz to, ka arī mūsu māju šī problēma reiz patiešām pametīs.

Kā jūs tikāt galā ar bērnu nakts enurēzi?

 20121128173408-44521.jpg