Esmu Ilze, 25 gadus jauna māmiņa- savam 2 gadus vecajam dēliņam. Esmu precējusies jau gandrīz trīs gadus.
Par sevi varu teikt,ka biju ļoti aktīva,vienmēr iesaistījos dažādās avantūrās, pasākumos, konkursos. Skolas laikā biju DJ , vadīju vietējās kluba diskotēkas. Ļoti patika organizēt dažādus pasākumus.

Tad nu pārcēlos uz Rīgu,sāku studēt pedagoģiju un mazliet pierimu. Sākās interesantā,bet ne tik aktīvā studenta dzīve. Kamēr studēju ,divus gadus nostrādāju par degustāciju un prezentāciju vadītāju. Šis darbs man ļoti patika. Viemēr cilvēkos, daudz ko jaunu uzzināju par dažādām firmām,produktiem. Bija doma savu dzīvi saistīt ar šādām lietām...
Tad nu beidzu skolu un meklēju prakses vietu,kurā man uzreiz arī piedāvāja reālu darbu un 1.klasi audzinašanā. Ilgi šaubījos,tomēr beigās piekritu. Sāku strādāt skolā. Un man tas ļoti iepatikās. Tad piedzima dēliņš,un darbu uz gadu pārtraucu. Bet jau šajā macību gadā atkal biju kopā ar savu klasi.
Kā jau visur arī manā darba vietā notika nelāgas lietas un skola šobrīd tiek likvidēta. Žēl,jo līdz ar to zaudēju ļoti jaukus kolēģus un Rīga zaudē savu rokmūzikas skolu.



Mana devīze ir "Viss, kas notiek,notiek uz labu!" Ilgi pārdzīvoju par to ,ka būšu bez darba,jo sākumskolas skolotāja darbs īpaši apkārt nemētājas.Bet tad pavisam nejauši,kad visas cerības jau bija zudušas man piedāvāja darbu pavisam netālu ,citā skolā. Tā nu atkal esmu mazliet satraukusies,kāds būs jaunais kolektīvs,kā mani pieņems klase un vecāki...un vēl un vēl.....
Tas nu ir īsumā par mani...........
Ar nepacietību gaidu jūsu jautājumus!
***
Izmanto iespēju arī Tu un piesakies SAVAI DIENAI Māmiņu Klubā, iesūtot īsu pieteikumu, pāris fotogrāfijas šeit!
PAŠREIZ PIETEIKUŠIES
18.jūnijs - princesiite
19.jūnijs - BRĪVDIENĀS ATPŪŠAMIES :)
20.jūnijs - BRĪVDIENĀS ATPŪŠAMIES :)
21.jūnijs - pediatre Gerda Lielause
22.jūnijs - Ģirts Cīrulis (teetis)
28.jūnijs - ...
29.jūnijs - ...
30.jūnijs- ...
1.jūlijs- ...
2.jūlijs- ...
Iesūti savu pieteikumu caur podziņu "Kļūsti par Māmiņu Kluba autoru!"
Pastāsti savu stāstu, pievieno dažas bildes, norādi dienu, kurā vari atbildēt uz jautājumiem, un tālruņa numuru, lai nepieciešamības gadījumā varētu ar Tevi sazināties!
Ko Tu noteikti NEKAD nedarītu?
nekad nesaki nekad!!!uz šo jautājumu laikam nemācēšu atbildēt.domāju jau labu laiku,bet neko nevar izdomāt.
Vai uzskati sevi par skaistu un veiksmīgu sievieti? Kas ir tas, kas liek Tev tā justies?
Ko Tu noteikti NEKAD nedarītu?
Cik bērnus Tu gribētu??
Vai Adrianss ir paklausīgs berns?
Es vienmēr esmu gribējusi vienu bērnu. bet tagad saprotu,ka kādreiz jau noteikti gribēšu arī otru. Bet nu vairāk par diviem gan nē.
Par paklausību grūti spriest,jo vēl jau ir diezgan maziņš. Bet nu ārpus mājas jau diezgan klausīgs ir .Mājās gan viņš var visu ar kājām apgāzt otrādi un neklausīties nevienā aizrādījumā.
es arī varētu aprecēties slepeni,jo man ar darugu tādas pašas domas ka negribam lielo dzeršanu prekš draugiem😀
Cik bērnus Tu gribētu??
Vai Adrianss ir paklausīgs berns?
Vai esi sapņotāja vai reāliste? Kā tas izpaužas
ikdienā?
Reāliste-jo esmu sapratusi,ka nav jēgas sapņot. Labāk reāli kaut ko izdomāt un uz to tiekties nekā sēdēt un sapņot un neko nepanākt. bet uznāk arī vājuma brīži un gribās pasapņot un skatīties visu ar rozā brillēm.
Vai esi sapņotāja vai reāliste? Kā tas izpaužas ikdienā?
kristine
Vai Tev ir kādas sieviešu vājības iepērkoties?
Man ir līdzīgi kā tu rakstīji, es aizeju kaut ko nopirkt sev,bet beigās vis kaut ko sapērku Adrianam. Tā ir ļoti traka atkarība pirkt drēbes bērnam... Bet vispār man patīk sevi palutināt ar saldumiem.bet tiem es nekad mājās neatnāku.
Vai Tev bērnībā patika spēlēties ar lellēm?
Ar lellēm es spēlējos gan, bet vairāk jau ar plastelīna. Mums bija uz liela dēļa plastelīna māja un tad tur bija lelles,ko paši gatavojām. tomēr vairāk par visu patika praktiskas spēles -paslēpes, ķerenes, gumiju lekšana.
more
Ko par jauno matu krāsu teica tavs dēls, pazina mammu? 😀
Nu jocīgā kārtā Adrians neko neteica. tā dīvaini paskatījās un piekrita tētim-jocīga mamma. Es biju gaidījusi kaut kādu lielāku reakciju.
ilzel
Kurš biežāk gatavo ēst - Tu vai vīrs? (ja neskaita
protams, Jūsu kārdinošās tortes!!! - ko citu Tev patīk
gatavot?)
Nu vispār mums pavārs mājās ir vīrs,jo viņam izdodas no nekā pagatavot kaut ko gardu. ikdienā jau es arī kaut ko sataisu-makaronus ar desiņām piemēram.
Un jā tortes man patīk taisīt.tas ir tāds baigais process,kamēr es sameklēju receptes un tad mēs kopā izvēlamies un gatavojam😀 Pilnīgi siekalas saskrēja iedomājoties.
Vai Tev ir kādas sieviešu vājības iepērkoties?
Vai Tev bērnībā patika spēlēties ar lellēm? 😀
Tā iepriekšējā atbilde par to precēšanos.
Nē,mums gribējās,lai tā diena ir tikai mums,nevis radiem,kuriem prātā tik kārtējais tusiņš. Vīram ir tādas tradīcijas ģimenē,kad ja ir kāzas ,tad viss notiek tā pamatīgi.bet mums tā radu dzeršana diez ko nepatīk. Tā nu mēs izlēmām bez vecākiem ,bez radiem tikai ar vedējiem -mūsu tuvākajiem draugiem. Un diena bija lieliska,nekad neaizmirsīšu. Un ja vajadzētu precēties vēlreiz,noteikti atkal tā darītu.
Kāpēc apprecējāties slepeni? Vecāki bija pret?
vai Tev skolā ir mīluļi? vai šķiro bērnus?(šis man
patīk, šis nē)
Vispār ir tā,ka man nekad īpaši nav patikuši bērni.😀 Tas jau vien ir labs rādītājs skolotājam😀) Bet nu ja nopietni,tad tāpēc ,ka man nekad nav gribējies viņus apčubināt un apmīļot,es izturos vienādi pret visiem. Bet katrs jau ir cilvēks un arī es,tāpēc man parasti kaut kā vairāk iepatīkas tie lielākie palaidņi,jo var redzēt,ka no viņiem dzīvē daudz kas iznāks. viņi māk par sevi pastāvēt un podus gāzt.
Tava mīļākā grāmata!
Anna no Zaļajiem jumtiem.
Kas ir ekstrēmākais, ko savā dzīvē esi izdarījusi?
Īstenībā neko tādu-ja neskaita šīs pārvērtības un to ka apprecējos slepeni.
Kā Tu uzskati- vai starp vīrieti un sievieti var
pastāvēt vienkārši draudzīgas attiecības?
Jā, tas ir iespējams.Man ir vienkārši draugs jau gadus 4 vismaz. Un es varu ar viņu izrunāties gan par meiteņu,gan puišu lietām un arī šad tad izkratīt sirdi par vīru. Vīram viņš arī ir draugs un nekādu iebildumu nav pret mūsu tuvajām attiecībām.