Esmu Ilze, 25 gadus jauna māmiņa- savam 2 gadus vecajam dēliņam. Esmu precējusies jau gandrīz trīs gadus.
Par sevi varu teikt,ka biju ļoti aktīva,vienmēr iesaistījos dažādās avantūrās, pasākumos, konkursos. Skolas laikā biju DJ , vadīju vietējās kluba diskotēkas. Ļoti patika organizēt dažādus pasākumus.

Tad nu pārcēlos uz Rīgu,sāku studēt pedagoģiju un mazliet pierimu. Sākās interesantā,bet ne tik aktīvā studenta dzīve. Kamēr studēju ,divus gadus nostrādāju par degustāciju un prezentāciju vadītāju. Šis darbs man ļoti patika. Viemēr cilvēkos, daudz ko jaunu uzzināju par dažādām firmām,produktiem. Bija doma savu dzīvi saistīt ar šādām lietām...
Tad nu beidzu skolu un meklēju prakses vietu,kurā man uzreiz arī piedāvāja reālu darbu un 1.klasi audzinašanā. Ilgi šaubījos,tomēr beigās piekritu. Sāku strādāt skolā. Un man tas ļoti iepatikās. Tad piedzima dēliņš,un darbu uz gadu pārtraucu. Bet jau šajā macību gadā atkal biju kopā ar savu klasi.
Kā jau visur arī manā darba vietā notika nelāgas lietas un skola šobrīd tiek likvidēta. Žēl,jo līdz ar to zaudēju ļoti jaukus kolēģus un Rīga zaudē savu rokmūzikas skolu.



Mana devīze ir "Viss, kas notiek,notiek uz labu!" Ilgi pārdzīvoju par to ,ka būšu bez darba,jo sākumskolas skolotāja darbs īpaši apkārt nemētājas.Bet tad pavisam nejauši,kad visas cerības jau bija zudušas man piedāvāja darbu pavisam netālu ,citā skolā. Tā nu atkal esmu mazliet satraukusies,kāds būs jaunais kolektīvs,kā mani pieņems klase un vecāki...un vēl un vēl.....
Tas nu ir īsumā par mani...........
Ar nepacietību gaidu jūsu jautājumus!
***
Izmanto iespēju arī Tu un piesakies SAVAI DIENAI Māmiņu Klubā, iesūtot īsu pieteikumu, pāris fotogrāfijas šeit!
PAŠREIZ PIETEIKUŠIES
18.jūnijs - princesiite
19.jūnijs - BRĪVDIENĀS ATPŪŠAMIES :)
20.jūnijs - BRĪVDIENĀS ATPŪŠAMIES :)
21.jūnijs - pediatre Gerda Lielause
22.jūnijs - Ģirts Cīrulis (teetis)
28.jūnijs - ...
29.jūnijs - ...
30.jūnijs- ...
1.jūlijs- ...
2.jūlijs- ...
Iesūti savu pieteikumu caur podziņu "Kļūsti par Māmiņu Kluba autoru!"
Pastāsti savu stāstu, pievieno dažas bildes, norādi dienu, kurā vari atbildēt uz jautājumiem, un tālruņa numuru, lai nepieciešamības gadījumā varētu ar Tevi sazināties!
Vai Tev šobrīd ir nosprausti kādi mērķi? Ja ir, tad
kādi?
Vispār jau tuvākais ko vēlos ir iegādāties auto,lai varam visur nokļūt laicīgi un bez liela stresa. Tas nu arī rūpīgi tiek plānots !
Kas tās par pārvērtībām,ko izdariji?😀
rita123
Es nokrāsoju matus un nogriezu.Bet MK rīt iesūtīšu blogu gan par Adrianu ,gan aŗi par šo eksperimentu.
Vai ir kas tāds, ko Tu ļoti gribētu izdarīt, bet vēl
nav bijusi izdevība? (es piemēram, ļoti gribu ar gumiju
un izpletni izlekt)
gribētu ar gumiju nolēkt no Siguldas gaisa vilcieniņa😀
Tava mīļākā grāmata!
Kas ir ekstrēmākais, ko savā dzīvē esi izdarījusi?
Kā Tu uzskati- vai starp vīrieti un sievieti var
pastāvēt vienkārši draudzīgas attiecības?
Vai Tev šobrīd ir nosprausti kādi mērķi? Ja ir, tad
kādi?
Sūtat jautājumus, atbildēšu mazliet vēlāk,jāaizskrien ar Adrianu līdz poliklīnikai. Mums vēl tās slimības mieru neliek.
Kas tās par pārvērtībām,ko izdariji?😀
Vai vispār bieži dzīvē esi mainījusi matu
sakārtojumus, krāsu?
Paldies par komplimentiem.
Matu griezumi nav diez ko mainīti ,bet krāsas gan. Man ļoti patika eksperimentēt ar spilgtām krāsām-zilas ,zaļas, tad puse galvas oranža otra puse dzeltena. Tad ir bijis ,ka visa galva daudzās krāsainās šķipsnās. Bet tas vienalga nav bijis tik radikāli kā tagad.😀
Kā ir ar jaunajām pārvērtībām? Vai esi jau
sadzīvojusi? Kāda vīram bija reakcija?
Es jau esmu pieradusi,bet nu vīram vēl liekas jocīgi. bet viņam sāk iepatikties. vispār jau esmu gana apmierināta ,ka to izdarīju.😀
Vai Tu esi stingra mamma?
Es neteiktu ,ka stingra,bet prasīga. Cenšos skaidri novilkt robežu starp to ko drīkst un ko nedrīkst.
ilzel
Kāda ir Tava sapņu zeme, kur gribētu aizbraukt?
Man ļoti gribās aizbraukt uz Spāniju.Jo tā liekas tāda karstasinīga valsts.
Kā ir ar jaunajām pārvērtībām? Vai esi jau sadzīvojusi? Kāda vīram bija reakcija?
Gaidu,gaidu daudz jautājumus.😀
Kā Tu mēdz sevi palutināt?
Labs jautājums. Pat īsti nezinu. Bet laikam tas ,kas man ļoti patīk ir aiziet pie friziera vai nopirkt sev ko jaunu. Kas, protams ,sanāk ļoti reti.
Kā Tu mēdz sevi palutināt?
Labrīt! Lai veiksmīga šī diena un daudz jautājumu Tev!
Ko tu domā par izglītības līmeni LV (skolotājas
viedoklis) 😀 ?
Esmu dzirdējusi, ka LV esot bērni izglītotāki, tā ir?
Jāsaka,ka izglītības līmenis ir ļoti dažāds. Vispār jau ļoti liela problēma mūsdienu bērniem ir lasīšana.jo viņi neprot lasīt un nesaprot ko ir izlasījuši. Bet attīstīti atkal ir tehnoloģiju jomā. Tā ka grūti spriest,jo katrai paaudzei ir savas lietas,ka jāmāk un ko iespējams arī vairs var nemācēt.
Mūsu valstī ir ļoti augstas prasības un izglītība ir orientēta uz vērtējumu,atzīmēm ,bet ne uz vispārīgu bērna attīstību. Prasības ir lai nabadziņš visur būtu sekmīgs,viss bērnam padotos,bet tā tak nekad nevar būt un tā ir tā problēma. Vajadzētu,kaut kā to visu mainīt,lai bērnam dotu iespēju vairāk attīstīt tās prasmes ,kuras viņam padodās....bet nu jau es aizrunājos.
Cik ilgi domā strādāt pedagoģijā? Man liekas, ka tāda
jauna skolotāja 1.klasei ir varen forši 😉
Es jau sāku strādāt tikai nesen,trīs gadus atpakaļ. Tā ka kādu laiku jau noteikti vēl strādāšu😀
Jā ,bērniem patīk jaunas skolotājas,tas gan tiesa.