25.06 18:00-20:00
Pieteikties
Brīvo vietu skaits: 2
Tieši pēc nedēļas, 15.jūlijā, aprit tieši gads kopš www.maminuklubs.lv darbojas kā ikdienas portāls, aizstājot iknedēļas E-žurnālu.

Kādi ierosinājumi pasākumam? Ko darīsim :)?
Vajadzētu ko īpašu arī portālā. Tā kā diendienā šeit parādās ļooooti daudz māmiņu, ierosinu kaut ko saistībā ar portālu, piemēram, taisīt reportāžas kā māmiņas un varbūt arī mazuļi aplūko Māmiņu Kluba mājas lapu, rakstiņus, skatās video utt.
Vēl varētu katra māmiņa iesūtīt rakstiņā tādus kā novēlējumus, atziņas vai ko citu skaistu uzrakstīt (un varbūt uzfilmēt) par šo gadu, kas pavadīts kopā ar Māmiņu klubu! Šādā veidā mēs arī iepazītu viena otru tuvāk :)
Piesakies uz pasākumu, aizpildot anketu!
Vienīgi es domāju, ka tad varētu būt ļoti karsts pa dienu.. Kā domājat pārējās 😀?
Var arī ātrāk!
Gaidu ierosinājumus, CIKOS!
Kristīne bet vai ātrak nevar? 16:00 ir jau vēls tomēr!
Tad CIKOS taisām pasākumu? 16:00????
sumene, vai tad kādreiz bijis PAR maz ēdamā pasākumos 😃?!
ehhh, rebeka, atkal nebūsi ☹?! davai, taisu anketu!
oo tas nozīmē ka tusiņs notiks ātrāk😀forši😉
mes noteikti būsim bez tēta,viņam tur nav ko darīt😃😃:
Nu es jau tikai tā...par tiem tētiem. tad tik jādomā kādas izklaides.
sumene, jā, tas, kas bija paredzēts mēneša beigās 😀 patusēsim un miers- varēšu braukt uz laukiem 😀
mamma27, kā vēlaties! Vienīgi jārēķinās, ka karstajā laikā varētu būt pamaz gaisa telpās, tāpēc jautājums par tētiem vēl diskutējams..
super! Mēs kā reiz izgulējušies un ļoti aktīvi😃 Esam par! tad ar visiem tētiem?
Mans ierosinājums- no kādiem 16iem līdz 18.30 😉 Vēlāk gan nē 😀
LABAS ZIŅAS, LABAS ZIŅAS, LABAS ZIŅAS!!!!
esmu sarunājusi 15.datumā leju 😀😀 Tā kā izdomājam laikus un VISS notiks!!!!
Hmmmm, tad jādomā kkas centrā. Pag, tūlīt aprunāšanos ar kolēģi!
ja mamma27 par laika apstākļiem tiešām neko nevar paredzet-bet jacer ka būs siltās dienas(tā viss mazs tagad pa tv sola,viss jūlijs būšot karsts)😀
esmu jau pārsēdējusies😃😃😃😃
vēl tik jārēķinās ar laika apstākļiem,kuri nav diez ko paredzami.
Zaiga tur Tev taisnība,man jau tas muzejs būtu pa tālu-pusdiena kamer aizkratītos uz turieni!
Es jau teicu, ka 4dienās un 5dienās nekas lejā nenotiek ☹ Ir iespējams 19. LĪDZ kādiem 14iem un pēc tam 26. vai 28. LĪDZ 17iem.
Varbūt tiešām kkur laukā? Varbūt brīvdabas muzejā? Tur ir gana daudz vietas, kur izskrieties 😀
15.datumā ir iespējams tikai augšā 5.stāvā kaut ko sarīkot,jo 4dienās un 5dienās lejā nekas nenotiek...
Ja 15. ir aizņemts,tad varētu 16.07. kā ar šo datumiņu. Var jau it kā arī ārā, bet tad grūti bērnus savākt,un līdz ar to kontaktēties savā starpā. Es varētu pieteikties kā brīvprātīgais palīgs ,jo nākamnedēļ man pilnīgi brīvs😀 varētu padomāt par kādām interesantām atrakcijām,vai viktorīnu par portālu. bet tas jāapdomā,un ja kas iešausies prātā tad došu ziņu.