TESTĒJAM: LEGO® DUPLO® Heart Box

TESTĒJAM: LEGO® DUPLO® Heart Box

16. Mar 2021, 07:01 Liva Salaka Liva Salaka

Mūsu bērniem (gandrīz četrgadniekam un divgadniekam) LEGO® DUPLO® ir ļoti mīļa rotaļlieta.

Jau kopš paša pirmā LEGO® DUPLO® komplekta mūsu mazie ir sajūsmā, katru reizi saņemot dāvanā  kādu jaunu šīs sērijas komplektu. Fantāzija dara savu, un abi aizrautīgi liek klucīšus dažādākos veidos. Arī LEGO®  kastes ir tik krāsainas un košas, ka mazos pasaules pētniekus patiešām ieinteresē uzreiz.

Mums ļoti patīk LEGO® DUPLO® Heart Box klucīšu jaunās pasteļkrāsas, kas  tagad papildina jau ierasto krāsu gammu. Tās ir tik maigas - patiešām izteiktas bērnu krāsas – no gaiši dzeltenas līdz viegli zilai, maigi rozā un gaiši zaļai. Vēl kāds patīkams pārsteigums ir Helikoptera virpulītis, kas īpaši patika mazajiem censoņiem. Abi bija pārsteigti par katru izveidoto figūru. Un no piedāvātajiem 80 klucīšiem patiešām var izveidot ļoti daudz figūriņas.

Katru no tām var izjaukt un tad mēģināt salikt pašiem, tādējādi trenējot arī atmiņu un sīko motoriku. Protams, ka liels prieks par to ir arī mums, vecākiem, jo kopā ar mazajiem varam izspēlēt dažādas lomu spēles, kā arī mācīt viņus iepazīt krāsas, apgūt skaitīšanu, likt kopā atsevišķas detaļas, izjaukt tās, pētīt klucīšu formu un to dažādību.

Konkrētais modelis Heart box 10909 ir paredzēts bērniem no pusotra gada vecuma, taču tas lieliski der gan četrgadniekam, gan mazajam spītniekam-pētniekam divgadniekam. Mazie pirkstiņi veikli var saķert klucīšus, tos viegli savienot, un gala rezultātā prieks par izdevušos torni ir vārdos neaprakstāms.

Šie LEGO® DUPLO® konstruktori ir ļoti droši, tos nevar norīt, tiem nav tik smalku detaļu – vārdu sakot, par visu ir padomāts.

Kā arī tie ir ļoti izturīgi. Dažreiz ir gadījies, ka kāds klucītis lido pa istabu, taču neviens no tiem nav cietis.

Jāsaka, ka tas ir ļoti labs papildinājums mūsu jau esošajai LEGO® kolekcijai, jo, kad ārā ir drēgns laiks, vai vienkārši darba dienu vakaros, kad mazajiem vajag kādu mierīgāku nodarbi, ārā tie gāzta lielā LEGO® kaste un mēs kopā būvējam pilsētiņu ar visiem zvēriņiem, ar LEGO® vilcieniņu, un viņu prieks par izdevušos spēli kopā ar mums ir neaprakstāms.

Paldies Māmiņu Klubam par iespēju izmēģināt šo jauko LEGO® DUPLO® Heart Box komplektu. Noteikti iesakām to katram mazajam pasaules pētniekam!