Izmēģinam Lupilu autiņbiksītes, salvetes un kremiņu

Izmēģinam Lupilu autiņbiksītes, salvetes un kremiņu

30. Nov 2022, 09:08 Arta Eņģele Arta Eņģele

Sveiki gribētos padalīties pieredzē par Lupilu autiņbiksītēm , salvetēm un krēmu.

Esmu nu jau četru bērnu māmiņa un autiņbiksītes mums nav sveša lieta. un  šogad pasaulē nāca mazie dvīņu brālīši un mazajiem vēlos dot tikai to labāko. Un ļoti svarīgas ir autiņbiksītes. Galvenais notiekumus, lai nebūtu smarža, lai ir mīkstas un lai ir mazulim ērtas. Novērtēju iespēju testēt lupilu autiņbiksites , saņēmu dāvanu testēšanai tieši šīs . Esmu sajūsmā - ērtas galvenais bez smaržas un pirmajās dzīves dienās noderējas tas ka nabiņai ir izstādāta speciāla vietiņa , kamēr viss sadzīst . Pluss vēl tas ka nelaiž pampers cauri mitrumu, kas ir citas firmas pamperiem, mūžīgi slapjas drēbes, bet ar šīm tā nav. Tiešām iesaku visām mammām izmēģināt.  Iepriekš lietojām citas firmas pamperus , bet noteikti turpināsim lietot šos. Patî tas ka pamperi nav ļoti lieli, bet atbilstoši izmēram nav tā kā citām firmām - lieli un neatbilstoši, tā kā piedzimām maziņi tas mums bija ļoti svarīgi , lai pampers nav jāvelk līdz ausīm. 

 

Mitrās salvetes - atsauksmes labas jau biju dzirdējusi sen, tad nu pati vēlējos izmēģināt. Super mīkstas, kas piemērotas mazajiem mazuļu dupšukiem. Pietiekami mitras, jo zinu cik tas ir svarīgi un nav visām salvetēm. Bez uzmācīgas smaržas. Vienu vārdu sakot - fantastiskas. Tagad saprotu kāpēc dzirdēju tik labas atsauksmes. 

Krēms mazajiem dupšiem - patīkama konsistence , viegli uzklāt un palīdz pie apsārtumiem, no iepriekšējiem pamperiem bija sarkans dupsis - un šis krēms mūs izārstēja. Iesaku visiem izmēģināt. Rūpēsimies par mazuļu ādu