Izlozēta Forgaminnt KIDS dāvanu kartes ieguvēja

Izlozēta Forgaminnt KIDS dāvanu kartes ieguvēja

07. May 17:20 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Apģērbam ir ļoti liela nozīme, lai mazais cilvēkbērns justos ērti un komfortabli, un lai nekas netraucētu viņam iepazīt plašo pasauli.

Mēs vaicājām jums, pēc kādiem kritērijiem izvēlaties apģērbu saviem mazulim. Paldies ikvienai, kura piedalījās konkursā un dalījās ar savu pieredzi!

BALVU

Dāvanu karti 35 EUR vērtībā no

“Forgaminnt”

LAIMĒJUSI

Dace Zviedre

“Forgaminnt” ir radījis īpašu apģērbu kolekciju “Amber Line” pašiem mazākajiem valkātājiem. Tā ir šūta no auduma ar inovatīvo dzintara pavedienu, kas apvienojumā ar augstas kvalitātes kokvilnu veido īpaši mīkstu un elpojošu audumu. Tas labvēlīgi ietekmē mazuļa veselību, uzlabo asinsriti, neizraisa alerģiju, nomierina un pat aizsargā gan pret magnētisko lauku, gan ultravioleto staru iedarbību. Papildus ir izveidota īpaša dizaina mīksto rotaļlietu kolekcija “Chewable” un “Lovable”, kam iedvesma gūta tepat, vecmāmiņas dārzā, kur vitamīniem pilns un pašpārliecināts burkāns draudzējas ar karalisku, saulainu zemeni. Šie smukie draudziņi radīs prieku ne tikai bērniem, bet arī pieaugušajiem.

Ar entuziasmu izpētot un papildinot zināšanas par tekstilmateriālu, izprotot šīs nozares, kurā lietas var radīt, apmēru, lai nodrošinātu vērtību, izmantojot inovatīvus risinājumus no tekstilizstrādājumiem, ceļš, kas ved uz dzintara diegu. Sadarbībā ar zinātniekiem tika izveidots produkts, kas nodrošinās vislabāko zīdainim no pirmajām dienām. Papildinot to ar komfortu, kvalitāti, estētisko dizainu un ekoloģiskiem, augstas kvalitātes materiāliem, kas ir draudzīgi ne tikai bērnam, bet arī dabai.

forgaminnt.com 
facebook.com/forgaminnt  
instagram.com/forgaminnt_kids

 

Uzvarētāju izlozēsim un paziņosim 7.maijā.