Bubchen produktu atsauksmes

Bubchen produktu atsauksmes

25. Apr 2018, 15:13 LinddaKr LinddaKr

Aprīļa vidū man un meitai tika dota iespēja izmēģināt un dot atsauksmi par Bubchen trim produkta jaunumiem

Tiklīdz ieguvām produktus, tajā pašā dienā, meita ar lielu rūpīgumu, izmantojot mammas uz dīvāna atstāto pildspalvu, sazīmēja uz savām kājām tetovējumus. Līdz ar to, bija lielisks iemesls atkal taisīt vannu un likt meitu mazgāties. Pirmais produkts, kuru izmēģinājām bija Bubchen mazgāšanās losjons&šampūns ar pievienoto bio klinģerīšu ekstraktu. 

Atsauksme: Smarža un tekstūra ļoti patīkama, krēmveidīga un pēc mazgāšanās āda paliek mīksta. Labi puto. Man šis produkts ļoti iepatikās. Neslēpšu faktu, ka kosmētikas līdzekli izmēģināju arī uz savas ādas, ne tikai meitas. Protams, testējot produktus un arī pērkot, vienmēr lielāko uzmanību piesaistu tā sastāvdaļām. Šī produkta sastāvdaļas:

20180425141518-45853.jpg

Sastāvdaļās ir atrodami sulfāti, sintētiskā smaržviela un parabēni. :(

Pēc vannošanās vienmēr man ir jāsasmērē meitu ar kādu kremu, jo tieši ziemas periodā, no vannošanās metas sausi ādas pleķi. Tāpēc otrais produkts, kuru testējam un smērējam kājas ar Bubchen pieniņu-losjonu ar bio klinģerītēm. Tas ātri iesūcas ādā, to mitrina, nepaliek taukainuma sajūta uz ādas. Patīkama un maiga smarža. Uzklājot uz ādas, nepaliek smaga sajūta, kāda mēdz būt pēc losjona uzklāšanas. Taču, atkal, paskatoties uz sastāvdaļām, ir vilšanās. Atkal sintētsikās smaržvielas, parabēni un  pat propilēnglikols.20180425150807-31679.jpg

Kā trešais produkts, kuru mums ir iespēja izmēģināt ir Bubchen sauļošanās pieniņš jūtīgai ādai ar LSF30. Draudzīgs iepakojums  50 ml, kas nozīmē, ka šāds iepakojums pa vasaru noteikti tiks izlietots, mazs un neaizņem daudz vietas, lai paņemtu līdzi ikdienā. Vēl viens liels plus - produkts ir piemērots zīdaiņiem no 6 mēnešu vecuma, turklāt, piemērots arī vegāniem! Sauļošanās pieniņš labi iesūcas ādā, nav taukains. Vienīgais, kas ļoti mulsina ir spēcīgā alkohola smarža tikko uzklājot šo produktu. Pēc tam, kad alkohola smarža ir izgaisusi, sauļošanās krēmam  ir patīkama smarža. Taču atkal, apskatot produkta sastāvdaļas, esmu vīlusies. 20180425150540-27330.jpg

Vispārīgi vērtējot, produkti ir ļoti patīkami un aromāts - dievīgs. Taču noteikti, pie kā novēlu piestrādāt ir draudzīgāks un dabīgāks sastāvs produktiem. Es noteikti esmu gatava maksāt par produktu vairāk, tikai, lai tā sastāvs būtu draudzīgāks, it sevišķi mazuļiem. :) Bet aizverot acis uz sastāvu - produkti ir DIEVĪGI!