Bērnu disciplinēšana no smadzeņu darbības viedokļa: seminārs Māmiņu Klubā

Bērnu disciplinēšana no smadzeņu darbības viedokļa: seminārs Māmiņu Klubā

01. Jul 2019, 00:00 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Mūsdienu bērni dzimst iepriekšējā gadsimta vecākiem, kas samezglo bērnu disciplinēšanas jautājumu ģimenē. Disciplīna un robežas, ko bērns drīkst un ko – nē, ir viena no sarežģītākajām lietām, ar ko vecākiem nākas saskarties bērnu audzināšanā.

Cik daudz bērnam atļaut, lai neierobežotu viņa personības attīstību vienlaicīgi nokontrolējot to, lai bērns mums nesāk “kāpt uz galvas”? Kā pareizāk pateikt “nedrīkst”, lai mazais to sadzirdētu un ņemtu vērā?

PIESAKIES NODARBĪBAI ŠEIT->>>

RigaBrain īpašnieks un ergoterapeits Pēteris Urtāns

uzskata, ka audzināšanā būtisks ir ne tikai pats cilvēks, bet arī laikmets, kurā dzīvojam, ņemot vērā ikdienu un mūsdienu tehnoloģijas, kādas tās ir šobrīd, prasot no vecākiem ātrāku pielāgošanos bērniem. Tāpat jācenšas atrast tiltu un līdzsvaru starp audzināšanas dažādiem līmeņiem- izdzīvošanas un instinktiem balstīto un lēmuma pieņemšanas līmeni.

Mūsdienu bērnu smadzeņu darbība, atmiņa un darba spējas ir fenomenālas, tāpēc bērnu smadzenēm  ir jāļauj attīstīties pēc to maksimālas kapacitātes.

Tiekamies Māmiņu Kluba seminārā, kurā uzzināsim, kā disciplinēt mūsdienu bērnus, ņemot vērā bērnu smadzeņu darbības nianses.

Kad notiek?

14.augustā plkst. 18.00-19.30

Kur notiek?

Māmiņu Klubā, Vīlandes ielā 1-2, ieeja no Elizabetes ielas

Cik maksā?

€ 25

PIESAKIES NODARBĪBAI ŠEIT->>>