Bēbīšu klubs: Cybex autokrēsls - starp vajadzīgo un patīkamo

Bēbīšu klubs: Cybex autokrēsls - starp vajadzīgo un patīkamo

15. Feb 2022, 00:00 Santa_BēbīšuKlubs Santa_BēbīšuKlubs

Nav nekāds noslēpums, ka no pagājušā gada 1. decembra mūsu vajadzības tikai augušas. Kamēr vīrs ir darbā, es palieku mājās ar mazo. Taču negribu, lai mazais ierobežotu manu ikdienu. Nevēlos būt piesieta dzīvesvietai, gaidot, kamēr vīrs pārradīsies, lai pārņemtu rūpes pār mazuli.  Kā lai visu paspēj? Kā paspēt ieplānoto un neko nepalaist garām? Kā nezaudēt produktivitāti un darbaspējas? Kā nepārpūloties paveikt iecerēto? Kā galu galā apvienot vajadzīgo ar patīkamo?

Paldies, zinātnei, mūsdienu tehnoloģijām un viedajiem prātiem, kas krietni vien ir papūlējušies, lai uzlabotu un atvieglotu mūsu steidzīgo ikdienu, veidojot praktiskus, multifunkcionālus un, ne mazāk svarīgi, dizainiski skaistus risinājumus. Kā vienu no mūsu ikdienas lielākajiem atslogotājiem vēlos atzīmēt mūsu Cybex ratu komplektu, ko savā īpašumā ieguvām NordBaby veikalā. Un īpašu uzsvaru vēlos likt tieši uz autokrēsliņu, kas savā lietošanas ērtumā un vieglumā nebeidz priecēt no dienas uz dienu.

Ar nelielu adapteru palīdzību autokrēsliņš stiprinās pie ratu rāmja, kas man kā jaunajai māmiņai ir ļoti svarīgi, jo arī brīdī, kad mājās tiek maisīta pankūku mīkla, tas bez liekas piepūles, jebkurā brīdī ļauj, īslaicīgi izskriet ārpus mājas, kaut vai uz veikalu pēc eļļas. Jo autokrēsliņš lielākoties jau tā pat atrodas mašīnā, tāpēc nekur nav jānes. Tā bez lielām tuntulēšanas manipulācijām pasit mazo padusē un uz veikalu prom. Papildus tam, šīs autokrēsliņš ir funkcionālāks nekā liela daļa viņam apskatīto līdzinieku un, savienojot ar ratu rāmi, praktiski lietojams gandrīz kā pilnvērtīgi pastaigu rati, jo šis bija viens no retajiem modeļiem, kurš ne tikai ir aprīkots ar modulējamiem ieliktņiem un regulējamu galvas balstu, kas ļaus tos ergonomiski pielāgot, mazulim augot, bet tos arī var viegli regulēt no sēžas, līdz guļus pozīcijai, kas piemērotāka, ja mazulim ilgāk nākas uzturēties šajā krēslā. Kam arī spoža saule, brāzmaināks vējš vai viegli nokrišņi nebūs traucēklis, pateicoties plaši atlokāmam sargam ar ko šis krēsliņš ir aprīkots. Tieši tādēļ bez lielām raizēm, ceremonijām un lieka laika patēriņa  ar mazuli varu aizskriet un palutināt arī sevi. Un nav būtiski vai tas ir pie friziera vai manikīra, jo pateicoties krēsliņa līdzsvarojumam un ieapaļai apakšai, es to izmantoju arī kā mazu šūpulīti, baudot procedūras, ar kāju viegli šūpinot mazo bēbīti un priecājoties par to, ka arī savā atkarībā mēs varam būt pietiekami neatkarīgi un nepiesieti.