Bēbīšu klubs: Mazajam jau 8 mēneši. Testējam Philips Avent tvaicētāju

Bēbīšu klubs: Mazajam jau 8 mēneši. Testējam Philips Avent tvaicētāju

02. Aug 2022, 22:36 Santa_BēbīšuKlubs Santa_BēbīšuKlubs

Attīstības ziņā mazulim jūlijs bija varens mēnesis. Mazais pats jau ļoti raiti rāpo, dodoties savās “šeptēs” un izzinot visus mājas stūrus. Paralēli rāpošanai viņam kā mazam Āfrikas surikatam ļoti patīk celties kājās, lai pēc tam viegli līgojoties uz visu noraudzītos no nedaudz augstāka skatupunkta.

Pagaidām to dara ne pārāk stabili, tādēļ talkā diezgan cītīgi nāk pa ceļam pagadījies dīvāns, krēsls vai jebkurš cits vertikālais objekts. Pasaule uzreiz liekas daudz interesantāka.

Līdz ar šīm prasmēm mazais kļuvis daudz pastāvīgāks un biežāk izklaidē sevi pats. Kā rezultātā man brīvākas rokas, lai gludinātu, pagatavotu ēst, nesteidzīgi iedzertu siltu dzērienu vai vienkārši paskrullētu telefonu. Pat neticas, ka izmaiņas attīstībā notiek tik strauji. Liekas, tikai nesen viņš pat nespēja galviņu pacelt vai apvelties un tādēļ gauži dusmojās par to.

Centās un dusmojās, dusmojās un centās vēl vairāk. Bet es tikai priecājos par visu, ko viņš apgūst. Jauniegūtās iemaņas, pašsaprotami, mazajam prasa arī daudz enerģijas, līdz ar to nepieciešama piebarošana, lai pietiek spēka darboties, jo arī piena man vairs nav tik daudz kā bija sākumā. Manuprāt, vasara ir ideāls laiks, kad sākt piebarošanu, jo tad tirgos vai pašu dārzos pieejams plašs labumu klāsts, kur no jauna gūt enerģiju, ar ko piepildīt mazuli, lai nebūtu jāpērk jau gatavie biezeņi veikalos, kas nav pārāk lēts prieks, tādēļ tiek atstāts tikai kā rezerves variants.

Sākumā nenogurstoši pati ņēmos ar katliem, tērējot milzums sava brīvā laika tikai, lai pagatavotu svaigus biezeņus, kas nāca komplektā ar kaudzi netīru trauku. Bet tad, esot ciemos pie draudzenes, ievēroju, ka viņai ir foršs aparāts, ar kuru 15 minūšu laikā var gan iztvaicēt jebkādus produktus, gan ātri tos sasmalcināt uz tā paša aparāta. Likās super viegli. Kur gan es biju ātrāk, jo apmēram mēnesi jau biju nocīnījusies pie savas plīts ar nenogurstošu apņēmību.

Tad nu iegāju Philips mājas lapā un izvēlējos tvaicētāju/blenderi “4 in 1”, kas tvaicē, blenderē, atkausē un pat uzsilda. Vispārzināms fakts, ka tvaicēšana pati par sevi ir veselīga ēdiena gatavošanas metode. Tādējādi uzturvērtība, konsistence un gatavošanas šķidrumi tiek saglabāti. Šajā gadījumā - blendēšanai. No tvaicēšanas līdz blendēšanai, viss vienā parocīgā krūzē, kas liekas fantastiska funkcija, jo vairs nekādu lieku trauku.

Pēc produktu tvaicēšanas tikai jāpaceļ krūze, jāapgriež tā otrādi un jānofiksē, lai sablendētu līdz nepieciešamajai masai. Nav jāuzrauga. Skaņas signāls informē, kad ēdiens ir perfekti pagatavots. Viennozīmīgi mana pēdējā laika pozitīvākā pieredze, kas palīdz taupīt manu laiku un enerģiju. Iesaku.