Augstā mode mazajiem

Augstā mode mazajiem

09. Aug, 12:08 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Lindex pirmoreiz izdod stila katalogu bērniem. Galvenās katalogā iekļautās jaunās bērnu apģērbu kolekcijas iezīmes ir tīrs stils, moderna klasika un dabisks komforts. 

Lindex dizaina nodaļas vadītāja Annika Hedina (Annika Hedin) stāsta: “Mēs ar gandarījumu publicējam mūsu pirmo bērnu apģērbu katalogu, lai demonstrētu aktuālākajām modes tendencēm atbilstošos bērnu apģērbus vēl nebijušā, modernākā veidā, tikpat rotaļīgās un priecīgās noskaņās kā iepriekš. Mēs vēlamies apvienot bērnu ikdienas vajadzībām nepieciešamos apģērbus ar aktuālākajām modes precēm un jauniem siluetiem.”

Lindex bērnu rudens apģērbu kolekcijā ir iekļauti stilīgi un ērti, modes tendencēm atbilstoši apģērbi ar ielas stila iezīmēm. Aktuālie izšuvumi ar dzīvnieku tēliem piešķir akcentu sportiskā stila apģērbiem, savukārt maigi rozā un tumši zilās krāsas kontrastē ar burgundieša krāsas vai gaiši zilu džinsa audumu un metāla elementiem. Ar šīs kolekcijas apģērbiem, kuriem raksturīgi volāni un rišas, pilota stila jakas un sporta kostīmi apvienojumā ar satīna auduma vai adītām cepurēm, bērni būs gatavi rudens sezonai!

Kolekcija būs pieejama veikalos, sākot no 26. nedēļas.

Foto: Nils Odiers (Nils Odier)

Stiliste: Katisa Lindoffa (Kattis Lindoff)