Atsauksme par Lupilu produktiem

Atsauksme par Lupilu produktiem

27. Mar 2023, 16:07 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Mazākā meitiņa tika izvēlēta Lupilu produktu testam, ar šo zīmolu neesam sveši, jo ikdienā pārsvarā iepērkamies Lidl veikalā, pērkam arī Lupilu pamperbiksītes, šo to jau biju arī pirkusi no Bio Organic produkcijas, kad saņēmu paku, biju pārsteigta cik daudz gardi produkti atsūtīti, tad nu sākām testēšanu.

Sūcamais augļu biezenītis tika apēsts pirmais, šāda tipa biezenīši ir meitiņas ļoti iecienīti, kad ieraudzīja paciņu,uzreiz zināja kāds gardums viņu sagaida

Pusdienu biezenīšus sen nebiju pirkusi, jo par cik meitiņai jau ir pusotrs gadiņš, gatavoju mājās maltītes visai ģimenei kopā. Atverot burciņu,ēdiena smarža bija ļoti patīkama, meitiņa ļoti labprāt nogaršoja un apēda šos pusdienu biezeņus, dārzeņu-spagetti un tītara gaļas biezenītis meitiņai likās īpaši gards. Noteikti šos iegādāšos vēl, jo ne tikai tie ir gardi un pilvērtīgi ar visu nepieciešamo mazuļa maltītei, bet arī lieliski noder ikdienas steigā, ja nav sanācis maltīti pagatavot vai ja plānots kur izbraukt,tos viegli var paņemt līdzi.

Augļu batoniņi arī meitiņai ļoti garšoja,ābolu-banānu bija favorīts, bet top našķis, kas tika ņemts līdzi pastaigu laikā bija foršie plēkšņu kviešu- auzu cepumiņi, kas lieliski ražoti, lai mazajās rociņās ir viegli noturēt un ir ļoti labs kārums panašķoties starp ēdienreizēm
Es noteikti iesaku arī citiem pamēģināt šos Lupilu Bio Organic produktus mazuļiem, tiem ir ne tikai draudzīgāka cena kā citu lielveikalu mazuļu pārtikai, bet tie ir arī gardi un veselīgi.

Paldies māmiņu klubam par šo iespēju testēt Lupilu produktus, mūsu ģimene noteikti pirks šo produkciju arī turpmāk