Ģimenes ar bērniem aicinām apmeklēt Atvērto poliklīniku

Ģimenes ar bērniem aicinām apmeklēt Atvērto poliklīniku

15. Aug 2012, 21:43 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

29. oktobrī no plkst. 10.00 līdz 16.00 Bērnu klīniskā universitātes slimnīca aicina apmeklēt Atvērto poliklīniku. Bērnu slimnīcas speciālisti sniegs iespēju vecākiem pārrunāt ar bērnu veselību saistītu jautājumus, kā arī piedalīties divos semināros – „Vakcinācijas kalendārs” un „Drudzis bērniem”.

 

Atnākot uz poliklīniku, Bērnu slimnīcā Torņakalnā 29. oktobrī no plkst. 10.00 līdz 16.00, bērnam tiks nodrošināta bezmaksas pediatra konsultācija, vienlaikus rindas kārtībā bērnu konsultēs astoņi pediatri. Gadījumā, ja pacientam būs nepieciešama papildus konsultācija pie BKUS speciālista vai diagnostikas izmeklējumi, tos arī būs iespējams veikt uz vietas Bērnu slimnīcā. Bērnus konsultēs: pediatrs, hematologs, alergologs, neirologs, endokrinologs, reimatologs, gastroenterologs, nefrologs, neonatologs u.c., kā arī tiks piedāvāti dažādi izmeklējumi, papildus informāciju skatīt, www.bkus.lv

 

Bērnu slimnīcas speciālisti no plkst. 12.00 līdz 12.30 vecākus aicinās apmeklēt semināru „Vakcinācijas kalendārs” un no plkst. 13.00 līdz 13.30 „Drudzis bērniem”, kā arī speciālisti sniegs atbildes uz vecāku jautājumiem. Semināri notiks poliklīnikas trešajā stāvā, prof. A.Bieziņa auditorijā.

 

Pacienti tiks pieņemti bez iepriekšēja pieraksta. Vēršam uzmanību, ka reģistrējoties konsultācijai vai izmeklējumiem, būs jāuzrāda personu apliecinošs dokuments – pase vai dzimšanas apliecība. Vecākiem atbilstošs ieraksts tēva vai mātes pasē, kā arī bērna dzimšanas apliecība ar norādītiem vecāku vārdiem. Citām personām, tai skaitā vecvecākiem, brāļiem, māsām, citiem tuviniekiem u.c. nepieciešams sagatavot notariāli apstiprinātu pilnvaru pārstāvēt bērna likumiskās tiesības un intereses. Lūdzam ņemt līdz arī visus iepriekš veikto izmeklējumu rezultātus, ja tādi ir Jūsu rīcībā.

 

Vecāku un bērnu ērtībai strādās gan slimnīcā esošā kafejnīca, gan Saulaino dienu bibliotēka - RCB filiāle, lai gadījumā, ja nākas pagaidīt ārsta konsultāciju vacāki kopā ar bērnu var ieturēt maltīti, palasīt grāmatiņu, paklausīties mūziku vai vienkārši ērti iekārtoties mīkstajos sēžam maisos.

 

Savukārt poliklīnikas trešajā stāva bērniem no 10.00 – 16.00 tiks demonstrētas multiplikācijas filmas.

 

Atgādinām, ka Bērnu klīniskās universitātes slimnīca pateicībā sabiedrībai par uzticību un, veidojot bērniem un ģimenei draudzīgu vidi slimnīcas jubilejas mēnesī sniedza iespēju ģimenēm un bērniem piedalīties trīs aktivitātēs:

-       Skolēniem „Atvērtās durvju dienas” no 11.10. līdz 20.10;

-       Pacientiem „Satiec savu ārstu un māsiņu” 25.10 un 28.10.

-       Ģimenēm ar bērniem „Atvērtā poliklīnika” 29.10.11.