Testējām “Heorshe” pudelīti zīdaiņiem

Testējām “Heorshe” pudelīti zīdaiņiem

01. Nov 11:07 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Testējām “Heorshe” pudelīti zīdaiņiem 0-3mēneši. Bērniņam gandrīz 2 mēneši.

Par vizuālo izskatu un funkcionalitāti. Pudelītes dizains skaists un atšķiras no citiem, kuri pieejami. Lai vieglāk būtu izmazgāt, tad pudelīte ir platāka. Paralēli lietojot krūts pumpīti, tas diemžēl sagādāja nēērtības, jo nav standarta izmērs un nevar uzskrūvēt. Papildus vajag pārliet un rezultātā mazgāt divas pudelītes, kas jaunai māmiņai ar zīdainīti padara barošanu nedaudz darbietilpīgāku. Bet, ja krūts pumpītis netiek lietots, tad tas atvieglo mazgāšanas procesu.

Tā kā bērniņu baroju ar pudelīti arī nakts stundās, kad gaisma ir pieklusināta, tad gribējās, lai pudelīte ir pilnībā caurspīdīga nevis daļēji, jo bija grūti redzēt cik daudz jālej ūdens un cik daudz vēl piens vai maisījums palicis barošanas laikā.  Savukārt pats pudeles gals bērniņam patika labāk kā citu pudelīšu gali.

Šo pudelīti vēlējos testēt, galvenokārt tāpēc, ka bērniņam ir regulāra atgrūšana. Testējos novēroju, ka pēc ēšanas lielās atraugas nebija, pēc tā varēja secināt, ka patiešām gaiss netika sarīts. Atgrūšana samazinājās tikai nedaudz, bet nezinu kāpēc tās vietā sākās žagošanās. Iepriekš, lietojot citu pudelīti, žagošanās bija vienu reizi dienā vai vienu reizi divās dienās. Savukārt lietojot “Heorshe” žagošanās ar katru reizi kļuva biežāka līdz trešajā lietošanas dienā žagošanās jau bija pēc katras ēdienreizes, tāpēc jutu, ka ir jāpārtrauc lietošana.

Pieļauju, ka pudelīte ir ļoti laba, tikai konkrēti mums nederēja. Ļoti cerēju, ka palīdzēs, bet mūsu gadījumā iespējams vajadzīgs ir tikai laiks, kad beigsies atgrūšana. Paldies, ka devāt iespēju testēt šo produktu.