Philips Avent Natural Response

19. Apr 2023, 23:46 Inese Bukša Inese Bukša

Vēlos dalīties ar savu pieredzi un atsauksmi par Philips Avent produktiem, kuri neprasa papildus skaidrojumus, jo jau sen ir pierādījuši sevi jaundzimušo bērniņu vecāku izvēlēs. Man pašai ir trīs bērniņi. Vienu es vedu pie rokas (trīsgadnieku), otru es nesu rokās (3 mēneši) un trešais man ir sirdī (eņģelītis).

Es esmu par to, lai katrs bērniņš saņemtu vislabāko barošanas tehniku. Vai tā būtu krūts, vai pudelīte. Es otro bērniņu baroju tikai ar krūti, līdz 2 gadiem un 3 mēnešiem. Tagad trešo bērniņu arī baroju ar krūti, bet šoreiz dzīve izspēlēja savādāku taktiku un jau piedzimstot, dēliņam nācās izmantot arī pudelīti. Un esmu ļoti priecīga, ka tieši Philips Avente bija mana izvēle. Baroju bērniņu kombinēti, jo jāvēro svara dinamika. 

Par pašu Philips Avente produktu vari teikt, ka viņi ir pārspējuši paši sevi. Pudelītes knupis ir tik ļoti līdzīgs krūtij, tas ir mīksts, maigs, darināt pēc krūts līdzības, manam dēliņam tas neradīja grūtības pārslēgties no pudelītes uz krūti un otrādi. Tehnika zīst-norīt-elpot, kura ir pie krūts barošanas, tagad arī barojot ar pudelīti. Bērniņš pats kontrolē zīšanas ātrumu, ilgumu. Mums ļoti patīk šī pudelīte. Padomāts arī par mazajiem puncīšiem. Pretkoliku vārstulis un airfree vārstulis, kurš neļauj gaisam nonākt bērniņa vēderā. Vēl varu piekrist, ka to ir ērti un viegli kopt. 

Nezinu, es redzu tikai plusus un nekādu mīnusu. Esam iztestējuši un gatavi par to stāstīt citiem. 

Paldies par iespēju. Vēl varu teikt, ka arī Balvu dzemdību namā priekšroka tika dota tieši Philips Avente produktiem. Prieks, ka ārsti iesaistās vecāku izglītošanā.