Jaundzimušais un vasara. Kas jāzina jaunajiem vecākiem?

Jaundzimušais un vasara. Kas jāzina jaunajiem vecākiem?

17. May 2023, 00:00 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Mēs visi priecājamies par to, ka laiks kļūst aizvien siltāks un jau pavisam drīz klāt arī vasara. Vienlaikus tas rada daudzus jautājumus jaunajai māmiņai, kuras mazulītis pasaulē nāks gada siltajā periodā.

Kā bērniņu ģērbt vasarā, lai jaundzimušais nepārkarstu, taču mazulītim arī nebūtu par aukstu? Cik bieži bērniņu karstajā laikā zīdīt? Uz šiem un daudziem citiem jautājumiem, kas saistīti par jaundzimušā pirmo vasaru, Grūtnieču dienā 26. maijā atbildēs Latvijas Pediatru pediatre Linda Libeka.

REĢISTRĒTIES GRŪTNIEČU DIENAI

26.maijā Māmiņu Kluba Vecāku skola aicina ikvienu topošo māmiņu uz Lielo Grūtnieču dienu, kas ir lieliska iespēja vienas dienas laikā tiešsaistē satikt atzītus speciālistus un vienuviet noklausīties deviņas vērtīgas lekcijas par grūtniecību, dzemdībām un pirmajām dienām kopā ar mazulīti.

Protams, kā gan bez dāvanām! Ikviena Grūtnieču dienas dalībniece tiks pie lieliskām dāvanām no mūsu atbalstītājiem, tāpēc, reģistrējoties pasākumam, neaizmirsti komentāros norādīt sev ērtāko Omniva pakomātu, uz kuru nosūtīt tev dāvanas!

Nesatraucies, ja 26. maijā dienas steigā nevarēsi noklausīties visas lekcijas, jo vēl 10 dienas pēc pasākuma tās tev būs pieejamas ierakstā, lai varētu noklausīties netraucēti sev ērtākā laikā.

REĢISTRĒTIES GRŪTNIEČU DIENAI