Dabīgās dzemdības pēc ķeizara

Dabīgās dzemdības pēc ķeizara

06. Jan 2023, 02:56 Evija_A Evija_A

2017.gadā man ar ķeizargriezienu piedzima meitiņa.2021.gada nogalē paliku stāvoklī ar otro mazuli.

Pēc pirmā ķeizara, bija bailes-kā būs ar otro.

Grūtniecība bija daudz grūtāka kā pirmā. Hemoroīdi, grēmes, vēnas..

Bet 2022.gada 2.septembra sešos rītā pavadīju vīru uz darbu un aizgāju uz labierīcībām un jau pēc laika sapratu, ka man sākas sāpes. Bija 38.nedēļa. Domāju, ka viltus. Tad sapratu ka sāpes nepāriet. Zvanu vīram (kurš bija ar riteni aizbraucis uz darbu, 45min attālumā no mājām), saku ka viņam jabrauc mājās. Pa to liku sagatavoju vecāko meitu uz dārziņu. Vīrs pēc stundas bija jau mājās, slapjš, jo ārā gāza lietus. Aizveda vecāko meitu uz dārziņu. Kad atbrauca, saku-braucam. Bija sastrēgumu laiks, labi ka dzemdību nams nav tālu. Pa ceļam vēl jautāju vīram-vai vārdiņu dēlam izdomāja?

Viņš pārliecinoši saka-Alberts.

Dzemdību namā ieradāmies 9:30. Nonākot dzemdību zālē, ļoti interesēja kāds atvērums. Nodomāju – cerams mani nesūtīs mājās. Biju tiik neizsakāmi priecīga dzirdēt, ka man jau ir 7-8cm atvērums.

Par cik man iepriekš bijis ķeizars, ārsti un vecmāte ieteica tomēr izvēlēties EA, lai, ja nepeiciešams ķeizars, EA jau būtu. Ap deviņiem centimetriem pārdūra ūdeņus.

Un jā, tieši 12:33 dēliņš 50cm un 3362g man jau bija uz punča. Nabassaite pulsēja ilgi, vecmāte saka-gaidam, vēl pulsē. Tad vīrs pārgrieza nabassaiti.

 

Tieši šajā dienā man bija jābūt uz izvērtējumu vai man taisīs ķeizaru vai varu dzemdēt pati. Esot uz dzemdību galda man zvanīja no 2.stāva un jautāja vai es būšot uz pieteikto ultrasonogrāfiju-saku, ka jau esmu dzemdību namā un dzemdēju.

 

Un protams, lielākais brīnums un pateicība sev un savam ķermenim, ka pēc ķeizargrieziena varēju piedzīvot dabīgas dzemdības.

DALIES AR SAVU DZEMDĪBU STĀSTU ARĪ TU!

Kā pievienot SAVU DZEMDĪBU STĀSTU?

  1. Spied podziņu pie sava profila "PIEVIENOT RAKSTU"
  2. Izvēlies rubriku "Jaundzimušais" un atslēgvārdus "Dzemdību-stāsti", "Konkursi"
  3. Pievieno savu stāstu
  4. Kad viss izdarīts, spied SAGLABĀT, un stāsts pēc dažām minūtēm nokļūs portālā.

Savu stāstu vari iesūtīt arī anonīmi, sūtot to uz indra@maminuklubs.lv

 

Starp visiem iesūtītajiem stāstiem 31. janvārī izlozēsim vienu, kura autorei dāvāsim mīļu dāvanu

Mazuļa dienasgrāmatu 

"mazulim pa pēdām"

Pieraksti sava mazā tik nozīmīgos dzīves mirkļus vienuviet ar "mazulim pa pēdām" dienasgrāmatu.

Mazuļa dienasgrāmata izceļas ar lielisku saturu, kas ir paredzēts no dzimšanas līdz mazā 7 gadu vecumam, bet ar to tas nebeidzas ik gadu ar savu mazo vari izspēlēt intervijas un uzzināt viņam tajā brīdī tik aktuālas lietas. Piemēram, ko viņam patīk vislabāk darīt ar mammu, kas būs, kad izaugs liels, spilgtākā atmiņa no aizvadītā gada un citas aktuālas lietas bērna dzīvē.

WWW.MAZULIMPAPEDAM.LV