30.06 11:00-17:45
Pieteikties
Brīvo vietu skaits: 26
Nabiņa laikam ir pavisam sadzijusi! Tā vairs neasiņo un arī krevelīte ir nokritusi.Medmāsiņa ieteica to neaiztikt un gaidīt, kad tā nokritīs