Tiekam pie mazuļa: Silvas stāsts

Tiekam pie mazuļa: Silvas stāsts

20. Dec 2021, 00:00 Māmiņu klubs Māmiņu klubs

Māmiņu Kluba rubrikā “Tiekam pie mazuļa” tu vari sekot līdzi Diānai un Andrim, kuri ar medicīniskās apaugļošanas palīdzību cenšas tikt pie mazuļa. Seko līdzi viņu stāstam un pieredzei gan Māmiņu Kluba portālā, gan arī Facebook lapā.

Diāna un Andris nav vienīgais pāris, kuram ir grūtības tikt pie mazuļa, tāpēc Māmiņu Klubs aicina ikvienu, kura ceļš līdz mazulim bijis sarežģītāks, ilgāks un grūtāks, dalīties arī ar savu stāstu, lai tie kalpotu citiem par iedvesmu un ticību tam, ka ikviena ģimene var tikt pie bērniņa.

Par ceļu līdz otrajam bērniņam stāsta Silva

Silva stāsta, ka pēc pirmajām dzemdībām viņa apmeklējusi piecus ārstus, un visas pārbaudes apliecinājušas, ka viņai bērnu vairāk nevar būt.

Kopš tā laika pagāja divi gadi, kad dienu no dienas pāris centās tikt pie ota bērniņa, bet, diemžēl, nesekmīgi.

Dzīve Silvas un viņas partnera dzīvē ieviesa pārmaiņas, kuru rezultātā nācās pārvākties, un neilgu laiku pēc pārvākšanās grūtniecības tests uzrādīja divas svītriņas! Pāris priecīgi gaida pasaulē ierodamies savu otro mazulīti.

Lai skaists gaidību laiks!

Ja arī jūs šobrīd cenšaties tikt pie bērniņa, dalies ar savu stāstu! Pastāsti, ko jūs esat izmēģinājuši, lai tiktu pie bērniņa, kāds ir jūsu ceļš, lai sagaidītu pasaulē savu brīnumiņu. Iespējams, arī jūs esat izvēlējušies izmēģināt medicīnisko apaugļošanu?

Dalīties ar savu stāstu vari Māmiņu Kluba portāla komentāros, gan Facebook un Instagram. Anonīmi savus stāstus vari sūtīt arī uz kristine@maminuklubs.lv. 

 

Ik mēnesi vienam no stāsta autoriem dāvināsim

Uztura bagātinātājus no

50 EUR vērtībā

 

Uztura bagātinātājs. Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu.